Karta soutěží v zahraničí v Grand Prix ČR

Brno, Česká republika – Skupina bývalých a současných gymnastek ze Stanfordu odjela minulý víkend do zámoří a domů se vrátila se dvěma umístěními na stupních vítězů na Velké ceně Sokola 2023.

Jednalo se o smíšenou čtyřhru složenou z 12 týmů. Osm dvojic postoupilo do druhého kola po dvou akcích, poté se čtyři týmy utkaly o umístění na stupních vítězů ve finálovém kole.

Kardinální kamenec Ian Gunther O víkendu byl na Stanfordu nejlépe hodnoceným hráčem, když skončil na druhém místě vedle Kanaďana Shalona Olsena. Gunther zaznamenal 14,200 na pevných kruzích ve finálové skupině, zatímco Olsen zaznamenal 14,033 na přeskoku a tým získal 28,333 bodů za stříbrnou medaili.

Skončete pravým obráncem pro bronz, junior Taylor Burkhart Jeho spoluhráčka Alice Velková z České republiky dosáhla ve finálovém kole týmového skóre 27,450. Oba byli vybráni, aby se utkali ve finále, přičemž Burkhart dosáhl 14,250 spolu s Vlkovou skóre 13,200.

kamenec Riley Luce A Blake Sun On také soutěžil v akci, dosáhl osmého kola, než byl nakonec vyřazen. Loos dokončil akci na pátém místě po boku Nizozemce Sama Van der Hilsta se skóre 23 500, přičemž Loos zaznamenal v turnaji pevné kruhy skóre 13 600. Sun skončila osmá s českou gymnastkou Lucií Trnkovou, když na koni s maticí zahrála 12,433.

Kompletní výsledkové listiny všech tří kol Velké ceny Sokola 2023 naleznete zde.

Stanford zahajuje sezonu 13. ledna v Berkeley, Kalifornie, pro Cal Benefit Cup.