Genshin Effect získává all-inclusive trailer pro hru Yun Jin

Zprávy

Po vydání Genshin Impact 2.4 zveřejnil vývojář MiHoYo nový trailer s jednou z nových postav.

po propuštění Od verze 2.4 Genshin ImpactVývojář MiHoYo však vydal nový trailer s jednou z nových postav, která přišla s aktualizací.

Tentokrát naopak Předchozí Trailer zobrazující dramatické pozadí Yoon JinV tomto článku se podrobně podíváme na způsob, jakým operní pěvkyně hraje a jak se pohybuje.

Níže se můžete podívat na trailer.

„Obyvatelé Liyue rádi poslouchají operu Liyue a fanoušci vždy obdivovali pěvecké a herecké schopnosti slavné operní pěvkyně Yun Jin. Jsou ohromeni půvabnými bitvami Yun Jin na jevišti, ale nevědí, že její schopnosti oštěpu jsou skutečné.“ dost na obranu před svými nepřáteli.“

Pokud chcete vidět více Jinshin efekt, můžete se podívat První hratelnost a spousta detailů z verze 2.4.

My nedávno MiHoYo rozhovor o herních platformách, inspiraci a další. Můžete také Přečtěte si naši recenzi A podívejte se na trailer Věnováno Kamisato AyakoviA Jeden s Yoimiya v hlavní roliA Ukaž jednu Sayo, dva Zaměřte se na Aloy z Horizon Zero Dawn a Kujou SaraA Někdo ukazuje Raidena Shoguna, Jeden Zaměření na Sangonomiya Kokomi, Jeden thoma showA Jeden s Arataki IttoA Jeden s Gorouem v hlavní roli, A Ukaž jeden Shenhe.

Hra je aktuálně dostupná pro zařízení PS5, PS4, PC, iOS a Android.

READ  Tato aplikace řekne uživatelům Androidu, zda je sleduje AirTag

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.