Kidambi Srikanth, Ashwini Punaba patří mezi sedm hráčů, kteří byli pozitivně testováni na Covid-19; Několik z turnaje odstoupilo

Kidambi Srikanth a Ashwini Punaba byli mezi sedmi hráči, kteří byli pozitivně testováni na koronavirus na India Open 2022, které se koná v New Delhi. BWF ve čtvrtek oznámilo, že sedm hráčů mělo pozitivní test a všichni se z turnaje odhlásili. Indie v současnosti každý den zaznamenává rychlý nárůst počtu případů Covid-19, přičemž varianta Omicron způsobuje zmatek. Zejména Dillí zaznamenává každý den více než 20 000 případů.

Kromě Srikantha a Ashwiniho jsou další hráči, kteří se vrátili s pozitivním testem, také Indové – Ritika Rahul Thacker, Trisa Jolly, Mithun Manjunath, Simran Aman Senji a Khushi Gupta.

BWF ve své tiskové zprávě potvrdilo, že všichni hráči a zaměstnanci prošli povinným testováním RT-PCR. Po jejich úterních výsledcích bylo sedm pozitivních testů a manželští partneři, kteří byli považováni za blízký kontakt s nimi, staženi z Konkurence.

BWF oznámilo: „Hráči nebudou střídáni v hlavním losování a jejich soupeři budou v příštím kole roztočeni.“

„Testovací protokoly byly implementovány podle pokynů Světové badmintonové federace a Indické badmintonové asociace, aby bylo zajištěno zdraví a bezpečnost všech účastníků,“ dodala.

Dalšími hráči, kteří mohli být z turnaje vytaženi, jsou podle prohlášení N Sekke Reddy, Kavya Gupta a Gayatri Gopichand.

Turnaj začal v úterý, když se velká jména v Indii kvalifikovala do druhého kola bez větších problémů. assamský Ashmita Shleha zaznamenala překvapení Porazila ruskou pátou nasazenou a světovou osmadvacítku Evgenii Kositskaya, když ji v úvodním kole porazila 24:22, 21:16.

„V posledních letech jsem moc zápasů neodehrál. Byl jsem tedy nervózní a ovlivnilo mě to v polovině úvodního zápasu. Ale jakmile jsem vyhrál první zápas, byl jsem si jistější, a proto jsem byl v pohodě. druhý zápas,“ řekla po zápase.

PV Sindhu a Srikanth dosáhli druhého kola. Srikanth smetla bývalou juniorskou světovou jedničku Cyrila Vermu 21-17, 21-10, zatímco Sindhu se při svém vítězství 21-5, 21-16 nad krajankou Sri Krishna Priya Kodaravalli za méně než půl hodiny nezapotila.

Druhý den turnaje Saina Nehwal unikla panice, když její soupeřka, Češka Teresa Svabeková, odstoupila na začátku druhého zápasu poté, co prohrála první 20-22.

HS Prannoy dosáhl snadného vítězství 21-14, 21-7 nad Španělem Pablem Ebenem a postoupil do druhého kola.

Druhé kolo turnaje začíná ve čtvrtek.

Přečtěte si všechny nejnovější zprávy, aktuální zprávy a zprávy o koronaviru zde.

READ  Proto je Washington Academy základním kamenem úspěchu studentů

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *