Kanada získává osm ženských bronzových medailí na mistrovství světa ve veslování

Kanadská osmiveslice pokračovala v neděli v cestě za ziskem medailí na mistrovství světa.

Po zisku zlata na olympijských hrách v Tokiu v roce 2020 se stříbrem ze Světového poháru v červenci přidala kanadská posádka bronzovou medaili v Ratchezu v České republice.

SLEDOVAT l Kanadský osmiveslářský tým pokračuje ve své vrcholné sérii:

Kanada vyhrála bronz v závodě 8 žen na mistrovství světa

Kanadská posádka odrazila Američany o bronz v českém Ratchezu.

Alexis Kronk, Kirsten Edwards, Kasia Groschala-Wasserski, Sidney Payne, Morgan Rtis, Jessica Civic, Gabriel Smith, Avalon Westneys a Kristen Kate Coxwin dokončili v čase 6 minut 7,51 sekund.

Bronzový výkon byl o 6,37 sekund pomalejší než vítězné Rumunsko, které v Tokiu skončilo šesté. Nizozemská reprezentace skončila v neděli druhá s časem 6:05,04.

Kanada předčila Američany na čtvrtém místě o 2,29 sekundy a zajistila si umístění na stupních vítězů poté, co skončila první za Spojenými státy v úterním přípravném závodě.

Dříve v neděli skončil kanadský osmičlenný tým pátý. Zlato sklidila Velká Británie, těsně na stupně vítězů se umístily Nizozemsko a Austrálie.

V kádru Kanady byli Curtis Ames, Trek Bean, Jacob Buczyk, Will Crothers, Ryan Clegg, Luke Gadsdon, Josh King, Peter Lancashire, Coxwin a Laura Court.

READ  Tenis | Tour Challenger a ITF Jack Draper se dostal do finále ITF v Praze

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.