Jižní Florida pro částečný výhled; Akce pořádá Frost Science Museum

Jižní Florida pro částečný výhled;  Akce pořádá Frost Science Museum

Miami – Jižní Florida získá částečný pohled na nadcházející úplné zatmění Slunce, událost, kterou musíte vidět, když se Měsíc seřadí mezi Slunce a Zemi. Svět začne sledovat, až projde mexickým tichomořským pobřežím přes Spojené státy a Kanadu a vynoří se do Atlantského oceánu.

Bude mít cestu širokou 115 mil a uvidí 15 států. Douglas A. Roberts Patří mezi americké astrofyziky, jejichž odpočítávání začíná v 13:27 v Texasu a končí v 15:35 v Maine 8. dubna. je pondělí.

Roberts řekl, že toto zatmění bude výjimečné. Sluneční koróna bude plně zobrazena. Spojené státy uvidí další zatmění od pobřeží k pobřeží až v roce 2045. Výzkumníci budou pronásledovat měsíční stín. Toto zatmění Slunce bude trvat déle než to, které nastalo v roce 2017.

„Tentokrát je Měsíc blíž,“ řekl Roberts v neděli během „Tento týden“ na jižní Floridě.

Bude to 4 minuty a 28 sekund. Přesný čas se liší. Centrum Miami je na to připraveno, řekl Roberts, prezident Muzea umění Patricie a Philipa Frostových slavit Se speciální edicí brýlí Eclipse, aby se zabránilo poškození zraku, dalekohledy a Krmivo z NASA Zobrazit celkový počet z různých míst.

„Budeme mít planetárium a vzdělávací aktivity, které budou mluvit o historii zatmění a jak je bezpečně pozorovat,“ řekl Roberts.

V rámci přípravy na tuto jedinečnou událost Muzeum, známé také jako Frost Science„Plánování hostitele“Víkend se zatměním Slunce” ve dnech 6. a 7. dubna Muzeum spolupracuje i s Orchestr Alhambra v Miami Uvést obsah pořadu „Out of This World“ v 16:00 7. dubna. V Cutler Bay.

Částečné zatmění bude mít i mys Canaveral. Mezi města připravující turisty na pozorování úplného zatmění ve Spojených státech patří Dallas v Texasu; Little Rock, Arkansas; a Buffalo, New York. V kanadském Montrealu se budou konat také party s tématem zatmění.

READ  Supermasivní černá díra požírá hvězdu a její zbytky vrhá na Zemi

Související příběhy

Sledujte tento týden na jižní Floridě

Copyright 2024 WPLG Local10.com – Všechna práva vyhrazena.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *