Danny Houston je obsazen do The Crow a připojuje se k Billu Skarsgardovi a FKA Twigs – The Hollywood Reporter

Danny Houston je obsazen do The Crow a připojuje se k Billu Skarsgardovi a FKA Twigs – The Hollywood Reporter

Ostřílený herec Danny Houston se připojil k Billu Skarsgårdovi a FKA Twigs Vránanová adaptace komedie, kterou vytvořil James Opar.

Režie filmu, který se v České republice vyrábí už týdny, se ujímá Rupert Sanders.

Crowe byl nezávislý komiks napsaný a nakreslený Jamesem Oparem na konci 80. let a vyprávějící příběh muže a jeho snoubenky, kteří byli přepadeni a zavražděni gangem poté, co se manželskému páru porouchalo auto. Muž je oživen havranem a mstí se těm, kteří zabili jeho život a jeho milostný život.

To bylo skvěle adaptováno v roce 1994 do filmu s Brandonem Leem, který zemřel po nehodě při střelbě. Následovalo několik pokračování a série.

Zack Palin napsal scénář k tomuto vydání, kde Skarsgård hraje muže, který touží po pomstě.

Hestonovy osobní údaje nebyly zveřejněny.

Produkovala Molly Hassell (Statečný, terminál), Victor Hadid (upír A tichý kopec Franchise), John Jenks (Poctivý zloděj, samopaly) a originál Crowe Producent, Edward R. Žurnalista.

CAA Media Finance se stará o domácí distribuční práva filmu, zatímco FilmNation Entertainment se stará o mezinárodní prodeje.

Fanoušci žánru by mohli znát Hustona, který hrál padoucha Počátek X-Men: Wolverine Stejně tak Gal Godot úžasná žena. Herec má za sebou úspěšnou sérii Yellowstone Stejně jako uznávané HBO Posloupnost.

Byla zastoupena společnostmi UTA, Untitled Entertainment a Myman Greenspan.

READ  Demon Slayer sezóna 3 stanovuje datum vydání Netflix v USA

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *