Jiří Procházka odhaluje film, který odstartoval jeho cestu k MMA

Jiří Procházka je jedinečný sportovec s mistrovskými schopnostmi v kleci, ale možná bychom ho nikdy nepoznali, kdyby se v mládí nedíval na svůj oblíbený film.

Český bojovník pronikl do UFC po 10 po sobě jdoucích vítězstvích, již dříve ve své kariéře odmítl možnost vstoupit do společnosti. Zdá se, že 29letý hráč udělal perfektní volbu, aby odložil svůj start s povýšením, a od svého debutu je demoliční koulí, vyhrál třikrát za sebou a získal zlaté medaile.

Když Jerry Procházka mluvil o svém oblíbeném filmu všech dob na kanálu YouTube Jamese Lynche, prozradil, že film o smíšených bojových uměních „Never Back Down“ s Michaelem Jay Whitem, Amber Heard a Seanem Farisem hrál obrovskou roli v jeho touze soutěžit v tomto sportu. :

„Měl jsem jeden z mých nejoblíbenějších filmů, a to byl film, který mě přivedl k MMA.“ Never Back Down: „To je ten film, ale když jsem začínal s MMA, byl to můj sen, být jako ten chlap.“

„Never Back Down“ sleduje příběh Jakea, rozzlobeného a potlačovaného teenagera, kterému se poté, co byl nucen bojovat a ztrapněn, podaří najít podzemní bojový klub. S pomocí Jeana Roqua, trenéra bojových umění, chlapec plánuje soutěžit v Fight Club Championship.

Film MMA z roku 2008 byl obrovským úspěchem, vydělal 41,6 milionu dolarů, vydělal druhý film v sérii a připravil cestu budoucímu šampionovi UFC v těžké váze ke vstupu do tohoto sportu.

Podívejte se, co řekl Jiří Procházka o svém oblíbeném filmu ve videu níže:


Kdy bude Jerry Procházka bojovat příště?

Po získání titulu UFC v lehké těžké váze na začátku roku se Jiří Procházka chystá znovu soutěžit, tentokrát o obhajobu svého nově získaného trůnu.

Ve vysoce očekávaném odvetném zápase Fighting Year’s Caliber Match vstoupí ‚Denisa‘ do oktagonu, aby zavřel rohy s Gloverem Teixeirou na UFC 282 10. prosince.

READ  Český předseda vlády v Maďarsku bude diskutovat o ruských a čínských vakcínách

Pokud Procházka obejde hrozbu, kterou Brazilec představuje, bude na něj z postranní čáry přihlížet skupina hladových bojovníků, kteří čekají na svou šanci ukrást mu zlato.

Zatímco scéna je v tuto chvíli nejasná, v době, kdy 29letý hráč bojoval, aby obhájil svůj pás, jeden z mnoha zabijáků v polotěžké váze povstane, aby pás ustřelil.


You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.