Infinite Devs zničili klavír, aby vytvořili nějaké zvuky ve hře

GIF: 343 Industries / Kotaku

Jak můj strýc často říkal: „Chcete-li vytvořit umění, musíte někdy zničit nechtěné staré piano.“ Byl to zvláštní člověk.

Ve svém nejnovějším blogu Inside Infinite sdílelo 343 Industries shrnutí podrobností a informací o tom, jak se v budoucnu vytvářejí hlasy Nekonečná aura. Existuje překvapivě velké množství podrobných technologických rozhovorů a podrobných plánů Najdete jej v příspěvkuPokud je to váš typ. Ale na co se chci zaměřit, je to, že pomůžu vytvářet silné, hlasité herní zvuky, 343 klavírních čmáranic.

Naštěstí to nahráli a nahráli také na YouTube.

Ach jo, vážně jsi to myslel Mít sex.

Není to jen pár kliknutí kladivem nebo drsné vibrace. Zničili tu věc, zasáhli ji cihlami a šlehači a také přerušili její dráty. Nakonec na něj začnou strkat suchý led a výsledky jsou opravdu podivné a děsivé zvuky. V jednu chvíli na něj někdo položil blok suchého ledu a silně šlápl a vydal zvláštní zvuk, což byl zamýšlený efekt. Ale také se cítil, jako by někdo chtěl toho dne mučit klavír a mít štěstí.

Podle POS bloguTento klavír byl darován přítelem zvukového designéra Kylem Fraserem. Přítel to už nechtěl a Fraser se rozhodl to použít ke shromáždění spousty různých zvuků a částí zvuku.

Také si myslím, že někteří lidé tam prostě chtěli porazit klavír baseballovými pálkami. A kdo je může vinit? Vypadá to zábavně.

Související příběhy

READ  Google aktualizuje svoji aplikaci pro iOS na YouTube, první aktualizaci hlavní aplikace pro iOS od prosince

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.