Humble, Webster, Karmar a Rodriguez rezervují poslední pozice pro Ally Pally

Humble, Webster, Karmar a Rodriguez rezervují poslední pozice pro Ally Pally

Florian Hempel, Darren Webster, Boris Krkmar a Rusty Jake Rodriguez si v pondělí v Barnsley zajistili poslední čtyři místa v kvalifikaci držitelů karet Paddy Power World Darts Championship 2023/24.

Pondělní kvalifikace v Barnsley Metrodome poskytly držitelům karty PDC Tour poslední šanci zarezervovat si své místo ve sportovní extravaganci, která se bude konat v londýnském Alexandra Palace od 15. prosince do 3. ledna.

Německá hvězda Hempel se příští měsíc představí potřetí za sebou na Mistrovství světa v šipkách poté, co vstřelil průměrně více než tunu, aby odepřel Alanovi Souttarovi kvalifikační penaltový rozstřel.

Bývalá házenkářská hvězda Hempel přežil několik šipek během své výhry v úvodním kole nad Lukem Pietersem, než v průměru 98 propustil českou hvězdu Karla Sedláčka.

Třiatřicetiletý hráč poté překonal bývalého juniorského mistra světa Teda Evetta a připravil střet se Souttarem, když proměnil 68, 78, 82, 84 a 100 kombinací, aby zvítězil s průměrem 100,69.

Webster, dvojnásobný čtvrtfinalista, se představí na mistrovství světa po jedenácté – a poprvé od roku 2020 – poté, co v posledním kole kvalifikace porazil Němce Daniela Klose 7:5.

Pětapadesátiletý hráč zahájil svou kampaň výhrou 6:4 nad nizozemským duem Mike Koevenhoven a Martin Clearmaker, než navázal na tvrdě vybojovanou výhru 6:2 nad Dariusem Labanauskasem nad Klosem.

Chorvatská jednička Krecmar bude hrát příští měsíc na svém pátém Mistrovství světa poté, co vyprodukoval úžasných 124 bodů, aby porazil Pascala Rupprechta v napínavém penaltovém rozstřelu v prvním zápase.

Krkmar vyhrál během odpoledne ve třech rozhodujících duelech, když porazil Adama Smith-Neala a Bradleyho Brookse a zároveň reprezentoval Belgičana Ronnieho Huybrechtse.

Jinde předvedl mladý Rakušan Rodriguez inspirativní ukázku, aby zakončil svůj návrat do Alexandra Palace, průměrně 106,82 ve svém rozhodujícím střetu s Georgem Killingtonem.

READ  Sportovní aktualizace – úterý 4. dubna – PembinaValleyOnline.com

Dvaadvacetiletý hráč zahájil pondělní akci výhrou nad mládežnickým mistrem světa z roku 2011 Aaronem Monkem, než ve druhém kole vyřadil svého veterána Mansura Suljoviče.

Rodriguez – vítěz sedmi titulů na Winmau Development Tour – také porazil Joshe Payna, poté skóroval 13, 12, 15, 17, 15, 14 a 11 šipkami a porazil Killingtona ve čtvrtfinále.

V pondělní kvalifikaci však byla poražena řada zvučných jmen, včetně bývalého semifinalisty mistrovství světa Mervyna Kinga a nizozemského oddaného Vincenta van der Voorta.

Předchozí vítězové Lakeside Championship Scott Waites a Richie Burnett se také nekvalifikovali, stejně jako Suljovic a jeho partner z mistrovství světa Robbie John Rodriguez.

Chybí také severoamerický šampion Jeff Smith a jihoafrická hvězda Devon Pietersen, nejvýše umístěným absentérem letošního Mistrovství světa v šipkách bude Skot Sottar.

Los Paddy Power World Darts Championship se bude konat v pondělí 27. listopadu přibližně v 16:30 GMT, živě na Sky Sports News ve Velké Británii a prostřednictvím facebookové stránky PDC.

Kvalifikace držitele karty Paddy Power World Darts Championship
Barnsley Metrodome
pondělí 27. listopadu

Posledních 16
Alan Souttar 6-4 Richie Burnett
Florian Hempel 6-4 Ted Evets
Darren Webster 6-2 Darius Labanauskas
Daniel Klose 6-2 Jimi Hendrix
Pascal Ruprecht 6-4 Nick Kenny
Boris Krkmar 6-5 Bradley Brooks
George Killington 6-3 Jeffrey Sparidans
Rusty-Jake Rodriguez 6-3 Josh Payne

Posledních osm
Florian Hempel 7-5 Alain Soutar
Darren Webster 7-5 Daniel Klose
Boris Karchmar 7-6 Pascal Rupprecht
Rusty-Jake Rodriguez 7-1 George Killington

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *