Hráči Overwatch 2 jsou rozděleni v tom, zda přepracování Sombry představuje zlepšení nebo ne

Hráči Overwatch 2 jsou rozděleni v tom, zda přepracování Sombry představuje zlepšení nebo ne

zveřejněno: 2023-10-07T21:28:28

Aktualizováno: 2023-10-07T21:28:41

Poté, co fanoušci Overwatch 2 skřípali čísla pro přepracování Sombry, někteří vyjádřili obavy, že nová sada stealth hackera může sloužit jako starší verze.

Jak mnoho fanoušků Overwatch 2 ví, Sombra byla nejnovější postavou, která se dočkala přepracování po jiných jako Bastion a Doomfist.

Přepracování Sombry přichází jako součást 7. řady, přičemž vývojový tým uvádí, že celkovým cílem její nové skupiny je zachovat identitu Sombry a zároveň ji více oddat protivníkům, na které se zaměřuje.

Článek pokračuje po reklamě

Poté, co viděli spoustu nových detailů kolem přepracování, jsou někteří fanoušci Sombry rozděleni na to, zda tyto změny celkově vylepší nebo znervózní hrdinu poškození.

Fanoušci Overwatch 2 jsou v otázce přepracování Sombry rozděleni

A pošta Na Overwatch com.subreddit Mezi komunitou to vyvolalo debatu, přičemž fanoušci diskutovali o přednostech a obavách souvisejících s přepracováním Sombry.

Téma použilo průvodce poskytnuté vývojářským blogem Blizzardu pošta Stejně jako hloubková analýza video Vytvořil tvůrce obsahu OW2 Fitzyhere.

Článek pokračuje po reklamě

Příspěvek se v podstatě rozešel a porovnal čísla zbraní, schopnosti a další Sombry.

Zaregistrujte se zdarma do Dexerto a získejte:

Méně reklam|Tmavý režim|Herní, televizní, filmové a technologické pořady

Celkově se zdá, že nové sady Sombra mají mnoho kladů a záporů a hráči začínají vidět, jak změny vnímají.

Jeden z největších sporných bodů obklopoval Sombrův translokátor, který je nyní teleportem založeným na vrženém projektilu.

„Co to sakra udělali s překladačem? Teď je to v podstatě jen krátký nástroj TP. Po přečtení celé věci si nemyslím, že už někdy budu hrát Sombru,“ řekl jeden z fanoušků.

Jiní tvrdili, že nová teleportace lépe odpovídá jejímu novému zaměření. „To je celý smysl. Chtějí, aby Sombra byla s týmem častěji než ne. Herní styl vždy vracet TP do zdravotního balíčku je to, co způsobuje problémy,“ vysvětlil další hráč.

Na druhou stranu někteří hráči vyjádřili obavu, že remastering hry sníží zábavu na hraní. „Zdá se, že rovnováha mezi těmito změnami je objektivně činí méně zábavnými. Méně stisknutých tlačítek a menší schopnost přežití křídla. Pryč jsou okamžiky, které drásaly srdce při aktivaci 10hp překladače.“

Článek pokračuje po reklamě

Přepracování Sombry bude oficiálně zahájeno, když začne 7. sezóna, takže hráči budou moci brzy učinit konečný úsudek o jejím novém oblečení.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *