Guns N ‘Roses změnil termín evropských turné na 2022

Guns N ‘Roses změnil termín evropských turné na 2022 kvůli omezením COVID-19. Také oznámili Gary Clark Jr. Jako „speciální host“ pro většinu termínů jsme tuto mezinárodní fázi rozšířili o novou řadu představení.

Evropské turné začíná 4. června 2022 v portugalském Lisabonu. Dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti pro všechna přeplánovaná data. Nové letní kočárky v norském Stavangeru (15. června); Praha, Česká republika (18. června); Varšava, Polsko (20. června); Groningen, Nizozemsko (23. června) a Milán, Itálie (10. července).

Členové fanklubu Guns N ‘Roses Nightrain mají přístup k předprodejním vstupenkám na evropská data. Veřejné vstupenky na představení v Norsku se začnou prodávat od 9. dubna v 9:00 místního času; Vstupenky na další čtyři představení budou k dispozici od 9. dubna v 10:00 místního času.

„Jsme vděční za vaše porozumění a podporu v těchto bezprecedentních dobách,“ napsala skupina ve zpravodaji. „Světlo je na konci tunelu a těšíme se, až se v letošním roce vrátíme na jeviště ve Spojených státech, Austrálii a na Novém Zélandu.“

Kapela začne v létě 2021 v Severní Americe, která byla odložena dříve v roce 2020, 10. července na Summerfestu v Milwaukee a končí 19. srpna v Los Angeles. Terminál pro Austrálii a Nový Zéland byl otevřen 6. listopadu v Gold Coast v Austrálii a končí 24. listopadu v australském Perthu. Více informací naleznete na Guns N ‘Roses webová stránka.

Zatímco konkrétní podrobnosti se teprve objeví, skupina údajně „pracuje pečlivě“ na nových materiálech od loňského dubna.

Nově přidané evropské turné Guns N ‘Roses se datuje rokem 2022
15. června – Stavanger, Norsko @ Forus Travbane
18. června – Praha, Česká republika @ Letiště Letňany
20. června – Varšava, Polsko @ PGE Narodowy
23. června – Groningen, Nizozemsko @ Stadspark
10. července – Milán, Itálie @ San Siro Stadium

READ  Jak sledovat live ligu Gateshead Diamond League المباشر

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *