Hráči Fortnite nazývají Epic Games „zbabělci“ za odstranění koblih ze Solid Snake

Hráči Fortnite nazývají Epic Games „zbabělci“ za odstranění koblih ze Solid Snake

Fanoušci Fortnite nejsou spokojeni s herním provedením Solid Snake, přičemž mnozí nazývají Epic Games „zbabělci“ za změnu konkrétní fyzické vlastnosti.

Sezóna 1 Fortnite Chapter 5 konečně dorazila a navzdory poněkud skalnatému spuštění kvůli problémům se serverem jsou fanoušci stále nadšení, že mohou skočit do nové sezóny.

První sezóna kapitoly 5 s sebou přinesla spoustu nových kosmetických předmětů, včetně „gigachadového“ skinu Petera Griffina, nového LEGO režimu a příslibu Solid Snake od Konami.

Článek pokračuje po reklamě

Bohužel někteří fanoušci vyjádřili svou nelibost s prémiovou nabídkou Epic Games a mnozí tvrdili, že vývojář zploštil zadnici bez dobrého důvodu.

Hráči Fortnite nezaujatí nedostatkem „koláče“ Solid Snake

Zatímco vzhled Fortnite od Solid Snake není v současné době k dispozici ve Fortnite, je součástí Battle Passu pro kapitolu 5 Season 1.

Jako takový mohli hráči alespoň zahlédnout fiktivního špióna předtím, než byl oficiálně propuštěn. Fanoušci rychle poukázali na to, že v jeho vzhledu Fortnite něco chybí.

Zaregistrujte se zdarma do Dexerto a získejte:

Méně reklam|Tmavý režim|Herní, televizní, filmové a technologické pořady

Článek pokračuje po reklamě

„Epické hry jsou zbabělé“ knihy Fanoušek Fortnite na X, který připojil snímek obrazovky Solid Snake odvrácený od kamery. Jeho součástí bylo i přirovnání k Omni-Manovi, který díky plochému zadečku také vzbudil mezi fanoušky pořádný rozruch.

„Jsem tak zklamaný,“ řekl jeden hráč v reakci na zprávu, zatímco další řekl: „Wow, oslabili Snake více než Smash Brothers.“

Nejnovější příspěvek naznačuje doručení Snake v Super Smash Bros. Ultimate, což mu znatelně zjemnilo tváře ve srovnání s jeho prvním vystoupením v Brawlu.

Článek pokračuje po reklamě

Ostatní fanoušci si také všimli Snakeova nedostatku postavy a začali s ním protestovat podobný Online vtipy. „Vzali mi OTACON a** Nemůžu se vysrat,“ vtipkoval další fanoušek.

Zatímco mnoho fanoušků může být zklamaných nedostatkem Snakea ve Fortnite, je stále skvělé vidět, jak se hvězda Konomi probojuje do nesmírně populární hry Battle Royale.

READ  Halo Infinite Tech test obsahuje spoilery kampaní, varuje 343 uživatelů

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *