Apple M1 Mac Mini již může být opraven

Obrázek článku s názvem M1 Mac Mini již pravděpodobně prochází generální opravou

obrázek: Jablko

Pouze Apple svěží hrudník M1 Mac Mini loni v listopadu, ale Vypadá to, že bychom mohli. Podívejte se na vysoce kvalitní verzi s čipem M1X Někdy letos na podzim.

Bloomberg Mark Gorman Poznamenává to ve svém zpravodaji Bude Intel Mac mini Bude vyměněn v „příštích několika měsících“. Apple si ponechal mini s procesorem Intel protože Verze M1 měla fungovat jako zařízení základní úrovně. Mac Mini je však také oblíbeným zařízením pro vývoj softwaru a úpravu videa. Pro tyto výkonné uživatele byl M1 Mini trochu frustrující, protože není Má mnoho portů.

Například M1 Mini Možnosti síťového připojení byly při prvním spuštění omezené. I když můžete získat podporu Wi-Fi 6, byla k dispozici pouze prostřednictvím ethernetového portu. Poté Apple tiše aktualizoval Mini po jeho jarní akci na začátku tohoto roku na Zahrnout volitelně 10-Gigabitový ethernetový port.

Kromě výkonnějšího čipu M1X – pokud se tak Apple skutečně rozhodl nazvat nástupcem M1 – bude nadcházející Mini mít dostatek portů a také „aktualizovaný design“. Co se týče tohoto designu, Leaker John Prosser Nároky Bude mít „síťový povrch“ a stejný typ magnetického napájecího portu jako nové iMacy (Prosser má smíšené výsledky, pokud jde o předpovědi Apple. Berte to tedy s rezervou).

Zde je důležité načasování. Minulý týden se začaly šířit zvěsti Apple zase vydrží Několik akcí spuštění letos na podzim. příští měsíc, Asi budeme Prohlédněte si novou řadu iPhone 13 spolu s novými základními modely AirPods, novým iPadem Mini a Apple Watch Series 7. Očekává se však, že nové 14palcové a 16palcové MacBooky s M1X budou mít svou vlastní akci do konce listopadu. Pokud dojde k samostatným událostem, je pravděpodobné, že vedle něj bude debutovat nový špičkový Mac Mini. Vzhledem k tomu, že Gurman řekl, že nový Mac Mini přijde v příštích několika měsících, je stále pravděpodobnější, že uvidíme alespoň jednu událost zaměřenou na Mac oddělenou od spuštění iPhonu.

READ  Předobjednávky Paper Mario: The Thousand Year Door jsou dostupné na Amazonu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *