Apple M1 Mac Mini již může být opraven

Obrázek článku s názvem M1 Mac Mini již pravděpodobně prochází generální opravou

obrázek: Jablko

Pouze Apple svěží hrudník M1 Mac Mini loni v listopadu, ale Vypadá to, že bychom mohli. Podívejte se na vysoce kvalitní verzi s čipem M1X Někdy letos na podzim.

Bloomberg Mark Gorman Poznamenává to ve svém zpravodaji Bude Intel Mac mini Bude vyměněn v „příštích několika měsících“. Apple si ponechal mini s procesorem Intel protože Verze M1 měla fungovat jako zařízení základní úrovně. Mac Mini je však také oblíbeným zařízením pro vývoj softwaru a úpravu videa. Pro tyto výkonné uživatele byl M1 Mini trochu frustrující, protože není Má mnoho portů.

Například M1 Mini Možnosti síťového připojení byly při prvním spuštění omezené. I když můžete získat podporu Wi-Fi 6, byla k dispozici pouze prostřednictvím ethernetového portu. Poté Apple tiše aktualizoval Mini po jeho jarní akci na začátku tohoto roku na Zahrnout volitelně 10-Gigabitový ethernetový port.

Kromě výkonnějšího čipu M1X – pokud se tak Apple skutečně rozhodl nazvat nástupcem M1 – bude nadcházející Mini mít dostatek portů a také „aktualizovaný design“. Co se týče tohoto designu, Leaker John Prosser Nároky Bude mít „síťový povrch“ a stejný typ magnetického napájecího portu jako nové iMacy (Prosser má smíšené výsledky, pokud jde o předpovědi Apple. Berte to tedy s rezervou).

Zde je důležité načasování. Minulý týden se začaly šířit zvěsti Apple zase vydrží Několik akcí spuštění letos na podzim. příští měsíc, Asi budeme Prohlédněte si novou řadu iPhone 13 spolu s novými základními modely AirPods, novým iPadem Mini a Apple Watch Series 7. Očekává se však, že nové 14palcové a 16palcové MacBooky s M1X budou mít svou vlastní akci do konce listopadu. Pokud dojde k samostatným událostem, je pravděpodobné, že vedle něj bude debutovat nový špičkový Mac Mini. Vzhledem k tomu, že Gurman řekl, že nový Mac Mini přijde v příštích několika měsících, je stále pravděpodobnější, že uvidíme alespoň jednu událost zaměřenou na Mac oddělenou od spuštění iPhonu.

READ  Je to stále mezi námi na PC, PS5, Switch, Xbox?

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.