Hráči Baldur's Gate 3 požadují hlavní funkci tábora, kde chybí postavy Tav

Hráči Baldur's Gate 3 požadují hlavní funkci tábora, kde chybí postavy Tav
Filip Trahan

Hráči Baldur's Gate 3 požádali o významný přírůstek do herního kempu poté, co fanoušek upozornil na nehorázné vyloučení hlavního hrdiny.

Mezi velkými dobrodružnými sezeními v Baldur's Gate 3 se mohou hráči a členové jejich party vrátit do svého kempu, aby si odpočinuli, zotavili se a popovídali si.

Na táboře má každý člen party svůj vlastní vyhrazený prostor s osobním stanem navrženým tak, aby vyhovoval jeho vkusu a povaze – kromě hlavní postavy.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní jeden hráč BG3 přišel s vtipnou teorií o tom, jak se každé postavě společníka daří neustále zakládat drahé kempy a proč „Tav“ vždy vyžaduje přepravní kufřík.

Fanoušci Baldur's Gate 3 chtějí své vlastní stany

A pošta Na Baldur's Gate 3 com.subreddit S názvem „Toto je důvod, proč Tav vždy žádá o detenční tašku“ vtipným způsobem zdůraznila toto opomenutí.

„Protože jsi jediný, kdo nemá stan,“ vysvětlili. „Jediné logické vysvětlení je, že všichni ostatní mají tašku, ve které nosí všechny své věci. Ale chudák Tuff je jediný, kdo musí všechno nosit obvyklým způsobem.“

Podepsání dexerto Zdarma a získejte:

Méně reklam|Tmavý režim|Herní, televizní, filmové a technologické pořady

Článek pokračuje po reklamě

Pro ty, kteří možná nevědí, postava hráče někdy zmíní, že by si přála mít brašnu, když sbírá náhodné předměty. Jak název napovídá, Holding Bag je ikonický magický předmět nalezený v D&D, který má uvnitř v podstatě kapesní rozměr.

Mnoho fanoušků vyjádřilo přání mít svůj vlastní táborový prostor. „Dobře, ale teď chci přizpůsobitelný kemp. Jen malý pozemek ve všech kempech, abychom si mohli postavit špinavý stan nebo tak něco. Přihodit nějaké drobnosti,“ řekl jeden z fanoušků.

Další poukázal na to, že i když hrajete za Origin postavu, jako je Shadowheart nebo Lae'zel, ztrácíte svůj stan. „Přál bych si, aby si Origin Companion ponechal tvůj stan. Shadowheart by neměl být bezdomovec.“

Přestože BG3 nemá vyhrazenou funkci krytu přehrávače, některým fanouškům se podařilo odvést působivou dekorační práci. Bohužel zdobením kempu a odchodem se odstraní všechny umístěné předměty.

Vzhledem k tomu, že Larian Studios pokračovalo v aktualizaci Baldur's Gate 3 o nové funkce, možná si jednoho dne hráči konečně budou moci přizpůsobit svůj vlastní životní prostor v táboře.

Článek pokračuje po reklamě

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *