Hráč Palworld vytvoří masivní útok „Palcity“ inspirovaný Titány

Hráč Palworld vytvoří masivní útok „Palcity“ inspirovaný Titány
Michelle Cornelia

Hráč Palworldu dokázal postavit město se čtvrtěmi rozdělenými do zdí, podobně jako v Attack on Titan.

Během několika posledních týdnů jsme viděli hráče, jak předvádějí své kreativní schopnosti v Palworld. Jeden hráč například dokázal postavit šíleně obří základnu pro tobogány, kterou někteří považovali za dětský sen, zatímco jiný hráč postavil úžasnou, „nepřekonatelnou“ základnu skrytou vodopádem.

Přes všechna stavební omezení ve hře to hráčům zjevně nebrání popustit uzdu fantazii a kreativitě. Nedávno další hráč také předvedl své bláznivé stavitelské schopnosti vytvořením „Palcity“, které se zdá být inspirováno anime Attack on Titan.

Článek pokračuje po reklamě

Poté, co zahrál jednu z úvodních písní Attack on Titan, umožnil divákům prohlídku města shora ve videu Publikováno na Redditu. Klip ukazuje, že město má různé čtvrti rozdělené vnitřními hradbami, přičemž počet domů se snižuje, jak se dostává k věži ve vnitřním kruhu.

Celý koncept tohoto města některým hráčům připomínal Wall Maria, Wall Rose a Wall Sheena přímo z mistrovského díla Hajime Isayamy. Rozhodně netrvalo dlouho a příspěvek se stal virálním a ostatní chválili budovatelské schopnosti OP a jeho podobnost s anime.

Článek pokračuje po reklamě

„Bráchu, kámo, hraješ doslova úplně jinou hru, HOLY S**T a DOPE město určitě,“ chválil jeden uživatel.

Kapesní pár

Mezitím jedna osoba řekla: „Pozor, může přijít Titan a začít věci rozbíjet.“

Jiný uživatel se nemohl ubránit otázce: „Kdo je ve hře nejbližší přítel Titána? Možná Relaxaurus jen proto, že jsou obří a hloupí?“

READ  Raketoplán NASA Endeavour bude opět stát vysoko

„Nyní si nainstalujte mod, který přidá příliš velké přátele útočící na vaše město. Pak vytvořte skupinu nazvanou Survey Corps a věnujte je obraně 'vašeho města',“ připojil se další a navrhl jejich nápad.

Článek pokračuje po reklamě

Kromě komentářů Attack on Titan existují i ​​další hráči, kteří si myslí, že město připomíná Ba Sing Se z Avatara a King's Landing z Game of Thrones.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *