Hráč Baldur’s Gate 3 prošel varováním po veselém incidentu s poškrábáním

Hráč Baldur’s Gate 3 prošel varováním po veselém incidentu s poškrábáním

zveřejněno: 2023-09-04T20:48:41

aktualizováno: 2023-09-04T20:48:54

Hráč Baldur’s Gate 3 varuje ostatní poté, co omylem způsobí hádku, když se snaží hrát s nejlepším chlapcem ve hře, Scratchem.

Baldur’s Gate 3 má spoustu skvělých postav, od společníků s hlubokými příběhy až po padouchy s fantasticky zlými motivy. Fanouškem je však jednoznačně milý věrný pes Scratch.

Hráči se mohou setkat se Scratchem na začátku kapitoly 1 a přesvědčit ho, aby se připojil k jejich táboru. Jakmile dorazí, hráči mu mohou dát všechny mazlíčky a herní čas, které si zaslouží, což nakonec otevírá možnost přivolat Scratche jako známého. Je tu dokonce úspěch, se kterým si můžete zahrát aport.

Článek pokračuje po oznámení

Při pokusu o dosažení tohoto výkonu se však jeden hráč tvrdě naučil, že jednoduchá hra aportu může dopadnout strašně špatně.

Larian Studios

Scratch se může stát nepřátelským v Baldur’s Gate 3

I když je Scratch velmi dobrý chlapec, má své limity.

Když se pokusíte hodit míč a hrát aport, Uživatel Reddit Refuse_And_Regret Nahlaste náhodné zasažení Scratch míčkem. To způsobilo, že se pes stal dočasně nepřátelským a napadl hráče.

I když se situace dala zmírnit pomocí kouzla jako Animal Friendship, Refuse_And_Regret bylo mimo krabice kouzla. Hráč, který nechce obvykle roztomilému pejskovi ublížit, se pokusí uprchnout – jen aby zjistil, že i ostatní jeho neskupinoví společníci jsou nepřátelští.

Článek pokračuje po oznámení

Nakonec se hráč rozhodl načíst předchozí uložení a ztratil tak asi hodinu a půl postupu.

I když situace zjevně není ideální, ostatní komentující (a sami sebe nesouhlasní a litující) uznali, že by bylo hezké vidět všechny ostatní v táboře ochotné postavit se Scratche.

READ  Byla odhalena velikost souboru Pokemon Legends: Arceus pro přepínač předběžného načtení

Hráč a jeho tým mohou být jediní, kdo stojí mezi Sword Coast a plnohodnotnou psionickou invazí, ale i Dark Urge a násilnické postavy jako Lae’zel vědí, že nejlepšímu chlapci ze všech Forgotten Realms neublíží.

Článek pokračuje po oznámení

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *