The Legend of Heroes: Trails to Azure vychází 14. března 2023 v Severní Americe a 17. března v Evropě.

The Legend of Heroes: Trails to Azure vychází 14. března 2023 v Severní Americe a 17. března v Evropě.

legenda o hrdinech: Přechází do Azure spustí se pro Playstation 4A konvertujeA počítač Přes páraA Epic Games StoreA Gog 14. března 2023 v Severní Americe, 17. března v Evropě a 24. března v Austrálii a na Novém Zélandu, vydavatel NIS Amerika a vývojář Valkm oznámil.

Zde je přehled hry prostřednictvím NIS America:

Kolem

Sledujte události skladby od nulyOddělení speciální podpory se ocitá s novými členy a novými úkoly. Rostoucí Crospelovo napětí spojené s tlakem dvou sousedních politických sil však ohrožují bezpečnost jejich domova i bezpečnost jejich týmu.

Příběh ctižádostivého hrdiny Lloyda Banningse pokračuje Lazuli chodby!

Vyberte několik měsíců po událostech skladby od nulyNa Crucible se usadil dočasný mír a Divize zvláštní podpory se díky svému hrdinství těší nové slávě a prestiži. práces.

Mír byl však brzy přerušen vznikem mnoha organizací s postranními úmysly. Rámcem tohoto zvýšeného napětí je rostoucí tlak ze strany Eribunské říše a Kalvardské republiky, mezi které Kruspel spadl. S bezpečností jejich domova a základy jejich týmu nyní v sázce, Lloyd a jeho spojenci se musí připravit na hrozící hrozby. Netuší, že Crospel se brzy stane dějištěm vrcholného konfliktu, který určí jeho budoucnost…

Průvodce funkcemi

  • The Pánev městský stát – Hrajte přes konec luku Crossbell, který je hlavní nití uvnitř pasáž Vesmír. Co čeká Lloyda Banningse a jeho brutální tým spojenců?
  • Crospelovy nejlepší schopnostiodbornost Nové bojové funkce představené Lazuli chodbyvčetně Burst, Back Attack a dokonce i vaše přizpůsobitelné auto. Potkat také některé známé tváře z Studené ocelové pruhy série!
  • síla z minulosti – Importujte uložená data z skladby od nuly Zažijte jiný příběh, včetně dalších scén událostí a zcela nových scén! Použijte také uložená data z Lazuli chodby Chcete-li získat odměny v další verzi Cesty v představách!

Níže se podívejte na nový trailer.

READ  Ohlášen nový spin-off Persona 5, P5 Cast se blíží

Trailer k příběhu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *