Český obránce Kudela byl vynechán z kvalifikace mistrovství světa

Česká republika provedla v kvalifikačním kádru mistrovství světa proti Belgii a Bělorusku čtyři změny, přičemž klíčový obránce Ondrej Kudela vynechal kvůli zranění kolena, uvedl v pondělí Český fotbalový svaz. Jeho spoluhráči ve Slavii Praha kvůli zranění postrádali také brankáře Kudely Ondřeje Kolara a obránce Jana Borrella a Jakob Brabec, obránce Viktorie Plzeň, se z osobních důvodů stáhl.

Útočník Patrick Schick, společný nejlepší střelec Euro 2020, vynechá oba zápasy kvůli pozastavení. Kudila si poranil koleno v neděli, když obhájci titulu Slavie ztratili svůj první bod v sezóně remízou 3: 3 s Karvinou.

Do týmu byli povoláni brankář Viktorie Plzeň Jendrich Stanek, obránce Filip Casa a obránce Sparty Thomas Wiesner. Mezi další přírůstky patří obránce Sigmy Olomouc Václav Jemilka, záložník Slovana Bratislava Jaromír Zamral, útočník Slavie Stanislav Tickle a útočník Jablonek Martin Dolezal.

Češi mají ze tří zápasů ve skupině E čtyři body a jsou druzí za Belgií. 2. září hostí Bělorusko a 5. září hrají s Belgií.

(Tento příběh nebyl upraven zaměstnanci Devdiscourse a je automaticky generován ze sdíleného zdroje.)

READ  Sledujte živé vysílání Newcastle v Leeds - mezinárodní seznamy kanálů

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *