Hands-on: Zde je návod, jak najít nové hlasy Siri v iOS 14.5

Hands-on: Zde je návod, jak najít nové hlasy Siri v iOS 14.5

Mezi nové funkce, které byly představeny s Šestá beta verze iOS 14.5Přidala společnost Apple, která je v současné době k dispozici vývojářům a uživatelům veřejné beta verze Dvě nové hlasové možnosti pro Siri. Pokud jste již svůj iPhone, iPad nebo dokonce HomePod aktualizovali na iOS 14.5, pokračujte ve čtení, protože vysvětlíme, jak můžete najít a povolit nové hlasy Siri.

Podle společnosti Apple byly nové zvuky zaznamenány tak, aby zněly přirozeněji, dokonce i s frázemi generovanými neurálním modulem převodu textu na řeč od společnosti Apple. Prozatím jsou nové hlasy Siri dostupné pouze pro mluvčí angličtiny, ale společnost očekává, že je v budoucnu rozšíří do dalších jazyků.

Pro ty z vás, kteří si již nainstalovali nejnovější verzi iOS 14.5, existuje jen několik kroků, které musíte dodržet, abyste změnili hlas Siri na vašem zařízení. Postup je následující:

  1. Na iPhonu nebo iPadu otevřete Nastavení program
  2. Klikněte na Siri a hledej Seznam
  3. Zkontrolujte, zda jste si vybrali Americká angličtina) Jako jazyk Siri
  4. Klikněte na Hlas Siri Výběr

Místo získání dvou hlasů nyní najdete čtyři různé možnosti. Hlas 1 a hlas 4 jsou mužský a ženský hlas. Nový ženský hlas je Voice 2, zatímco nový mužský hlas je Voice 3. Stačí stisknout jednu z možností a vaše zařízení si stáhne nový Siri hlas.

Jakmile na svém iPhone vyberete nový zvuk, automaticky použije stejný zvuk na spárovaných hodinkách Apple Watch. Pokud však máte HomePod, budete jej muset také aktualizovat na Software 14.5, abyste získali nové zvuky.

HomePod beta nejsou tak široce dostupné jako beta verze iOS a watchOS, ale pokud máte přístup k nejnovější beta verzi HomePod, je třeba změnit hlas Siri:

  1. Na iPhonu nebo iPadu se systémem iOS 14.5 otevřete dům program
  2. Klikněte na a Stiskněte a podržte ikonu HomePod Chcete změnit Siriin hlas
  3. Přejetím dolů otevřete soubor Nastavení HomePod
  4. Zkontrolujte, zda jste si vybrali Americká angličtina) Jako jazyk Siri
  5. Klikněte na Hlas Siri Výběr
READ  Získejte slevu 100 $ na jeden z našich oblíbených zubních kartáčků Oral-B

Odtamtud jsou možnosti Siri Voices stejné jako možnosti dostupné pro iPhone a iPad. Stačí kliknout na požadovanou možnost a HomePod stáhne nový hlas Siri.

Pokud ještě nemáte nainstalovaný iOS 14.5, podívejte se na náhled nových hlasů ve videu níže:

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *