Czech Chemicals expanduje do Afriky, USA

Česká společnost Traslovka Holdings rozšíří svoji stopu v Africe a Spojených státech.

Rodinná společnost, která vyrábí speciální chemikálie na bázi kyanidu, vyvinula nový proprietární reaktor s kyanovodíkem, který v závodě v České republice úspěšně funguje poslední dva roky.

Společnost ve svém prohlášení z 11. března uvedla, že tato technologie byla výrazně efektivnější než výrobní technologie předchozí generace.

Troslovka je nyní připravena globálně uvolnit svou technologii vytvořením nových výrobních závodů pro tuhý kyanid sodný.

Kyanovodík je důležitou složkou používanou v těžebních chemikáliích Troslovka, urychlovačích pneumatik a gumy, těsnicích prostředcích, speciálních chemikáliích a meziproduktech.

Zpočátku se Traslovka plánuje zaměřit na Afriku a Spojené státy, kde společnost vidí rostoucí trhy svých produktů.

V Africe plánuje společnost v příštích třech letech vybudovat nový závod na kyanovodík, včetně těžebních chemikálií a agrochemikálií.

V návaznosti na to společnost říká, že chce přidat závod na výrobu speciálních chemikálií na bázi kyanidů, který svým zákazníkům přiblíží své inovativní downline produkty.

Druhou nejvyšší prioritou společnosti je vytvoření podobného projektu ve Spojených státech, jejichž preferovanou možností jsou Spojené státy, kde Troslovka již nějakou dobu aktivně hledá příležitosti.

READ  Český pilot zemřel po nárazu do domu během letecké show

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *