Google ve velkém sází na AI, která bude řídit Pixel 8

Google ve velkém sází na AI, která bude řídit Pixel 8

Žijeme v době, kdy umělá inteligence dominuje celé oblasti technologií a dostává se i do fyzických produktů. Než se řada Pixel 8 začne prodávat, zdá se být zcela jasné, že Google při podpoře svých nových smartphonů silně spoléhá na umělou inteligenci.

Pixelové telefony se vždy od začátku snažily používat různé typy AI, aby se odlišily. S představením prvního Pixelu od Googlu Prodávám zařízení jako „AI first“ S příchodem Asistenta Google toto zaměření zůstalo i po letech. Příkladů je nespočet, jako Top Shot a Noční vidění Na Pixel 3 a Pixel 4 Použití umělé inteligence na zařízení Pro Google Lens, aplikaci Recorder a další.

Snad největší tlak na AI, který Google udělal, byl s řadou Pixel 6 s debutem procesoru Tensor, který doslova vypadal, že se dokáže více zaměřit na AI, jak mi Abner vysvětlil:

Ale toto zaměření na AI bylo vždy poněkud negativní, protože Google udělal velké pokroky v AI pro Pixel, ale prodával je s chytrými marketingovými názvy nebo frázemi.

Na Pixelu 8 je středem pozornosti „AI“.

Uniklé video, které zveřejnil 91 mobil Odhaluje spoustu nových funkcí přicházejících do řady Google Pixel 8, zejména se zaměřením na funkce fotoaparátu obou zařízení, včetně funkce pro mazání zvuku a dalších. Mnoho funkcí silně spoléhá na AI, například nová funkce, která umožňuje Fotkám Google doslova měnit tváře lidí na fotce. Více o všech detailech fotoaparátu přineseme v dalším příspěvku.

Zde se chceme zaměřit na celkový tlak společnosti Google na umělou inteligenci se sloganem, že Pixel 8 je „navržen společností Google, přičemž umělou inteligenci ovládáte vy“.

Oznámení později pokračuje v mluvení o bezpečnosti a zabezpečení a zdůrazňuje nové čipové sady Titan M2 a Tensor G3 a také VPN Google One. Bezpečnostní kontrola byla také zvýrazněna jako způsob, jak se udržet v bezpečí, a to spuštěním odpočítávání, kdy na konci budou vaše kontakty upozorněny, že jste se neodhlásili. (Toto je existující funkce.)

READ  Ubisoft Ubisoft říká, že DLC Dawn Of Ragnarok by mělo být součástí Assassin's Creed Valhalla

Ale pak je to zpět k AI a k tomu, jak může „ušetřit čas“.

To zahrnuje novou funkci Google Assistant, která se zdá být nazývána „Summarize“, což je místo, kde se nachází Asistent Google velmi Rychle se zobrazí se seznamem odrážkových bodů, které se zdají být vygenerovány z webové stránky zobrazené v prohlížeči Chrome. První důkazy, že Google tuto funkci stavěl, jsme poprvé zaznamenali v červenci.

Reklama pak odkazuje na funkce Call Screen a Hold for Me, dvě z nejoblíbenějších funkcí Pixelu.

Nakonec a opravdu Pro posílení zaměření na umělou inteligenci Google říká:

Budete se divit, může být telefon vyroben z magie? Ne, je to umělá inteligence. To je tak trochu naše věc.

Jde o agresivní zásah proti AI ze strany společnosti Google, což by nemělo být překvapivé vzhledem k závodům o dominanci AI, do kterých byl Google zapleten po explozi popularity AI po debutu ChatGPT na OpenAI v loňském roce. Google I/O se také výrazně zaměřil na umělou inteligenci.

Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro mají debutovat 4. října spolu s Pixel Watch 2, přičemž oba telefony přinesou mírné zvýšení cen.

Více o Google Pixel:

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *