Google předělá Google TV začátkem příštího roku

Google předělá Google TV začátkem příštího roku

Připravte se na nově aktualizovaný vzhled Google TV se zaoblenějším vzhledem. Google oznámil, že vývojáři aplikací musí připravit nové ikony aplikací pro redesign Google TV na začátku roku 2024.

Google oznámil, že začátkem roku 2024 Google aktualizuje vzhled domovské obrazovky. To bude zahrnovat všechny aplikace, které nyní mají kulaté ikony místo čtvercových. Existují však zprávy, že Google provede další změny v Google TV. Toto bylo právě oznámeno, aby se vývojáři mohli na aktualizaci připravit.

Google dnes oznámil toto:

S více než 10 000 aplikacemi na Android TV, Může být obtížné vybrat si oblíbeného. Proto uživatelům Google TV usnadňujeme hledání aplikací tím, že vytváříme více místa s výraznými kulatými ikonami v řádku Vaše aplikace.

Na začátku roku 2024 se aplikace na kartě Pro vás na Google TV zobrazí v kruhovém formátu, aby bylo možné lépe využít prostor. Tyto kódy jsou odvozeny z andrdoid:icon Zdroje, a pokud je ještě nemáte, budete je muset začít ukládat, abyste měli jistotu, že vaše aplikace bude v tomto novém uživatelském rozhraní vypadat skvěle. Čtěte dále a dozvíte se více o konkrétních požadavcích.

To vše přichází, když Google přestavuje svou domovskou obrazovku s novým vzhledem. Začátkem tohoto léta Google TV oznámila partnerství se společnostmi Tubi, Plex a Haystack News s cílem nabídnout zdarma více než 800 živých kanálů zabudovaných do Google TV. Díky tomuto kroku se Google TV stala hlavním hráčem v oblasti bezplatného živého televizního vysílání podporovaného reklamou.

Očekávejte, že Google bude pokračovat v přidávání nových funkcí do Google TV, protože se snaží konkurovat Roku, Fire TV a Apple TV.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *