Google jmenuje svých 11 oblíbených rozšíření pro Chrome z roku 2023. Co jste vyzkoušeli?

Google

Najít správná rozšíření pro váš oblíbený prohlížeč je vždy problém. Nejen, že musíte hledat ty, které vás zajímají, musíte si také každý z nich nainstalovat a vyzkoušet, zda se vám líbí nebo ne.

Uživatelům Chrome možná Google tento úkol trochu usnadnil tím, že nabízí svá oblíbená rozšíření pro Chrome z roku 2023. I když možná nechcete nebo nepotřebujete každé rozšíření na seznamu Google, určitě najdete alespoň pár, které se vám líbí.

Také: Jak vytvořit vlastní obrázkové knihy pomocí AI

A teď…představujeme nejlepší tipy Google.

V kategorii „Get Things Done Faster“ Google vybral pět různých rozšíření zaměřených na umělou inteligenci, která upoutala jeho pozornost.

Spisovatel Využívá umělou inteligenci k dokumentaci vašeho pracovního postupu a pomáhá vám vytvářet příručky určené k školení vašich spolupracovníků v různých procesech. Dibble překlad Okamžitě překládá webové stránky do různých jazyků. A QuillBot Pomáhá vám snadněji psát a odpovídat na e-maily.

Cedr Zobrazuje postranní panel v prohlížeči Chrome, který poskytuje rychlý přístup k oblíbeným nástrojům umělé inteligence, jako jsou ChatGPT, Cloud a Bard, aniž byste museli otevírat vyhrazenou kartu. A pro uchazeče o práci Malá říční kachna Umožňuje vám ukládat úlohy z konkrétních pracovních míst do záložek, abyste měli přehled o všech svých žádostech o zaměstnání.

Dělat si poznámky na virtuální schůzku je obvykle nežádoucí úkol. Abychom vám pomohli zachytit a sdílet poznámky ze schůzky, Opisovač Automaticky přepisuje zvuk do textu. Navíc zvládá více než 100 různých jazyků, takže přepisy schůzek můžete sdílet se svými kolegy po celém světě.

Někteří lidé si rádi přizpůsobují své prohlížeče pomocí spousty vizuálních zvonků a píšťalek. Jiní preferují jednodušší přístup. Pro pozdější, Dobré ráno Rozšíření udržuje úvodní stránku Chrome čistou a jednoduchou bez rušivých vizuálních prvků.

READ  Gotham Knights poběží pouze při 30fps a na konzolích nenabídne žádný výkonnostní režim

Také: vše, co potřebujete k uspořádání v novém roce

Když se podíváte na pluginy, které se starají o přístupnost, Google je má rád Přednesl projeva Text na řeč Rozšíření, které čte články, e-maily a soubory PDF přirozenými hlasy. Můžete si také vybrat hlas celebrity jako Snoop Dogg nebo Gwyneth Paltrow. A Eq Poskytuje ovládací prvky, které vám pomohou zlepšit kvalitu zvuku hudby nebo jiných zvuků přicházejících z webu.

Kdo nemá rád dohodu? Abychom vám pomohli ušetřit nějaké peníze, Kubert Rozšíření vyhledá na webu propagační kódy a pomůže vám je automaticky použít, když si něco koupíte z maloobchodního webu.

Konečně, když je čas užít si skvělé hry, 3D boxel Jedná se o doplňkovou hru, která vás vyzývá k přeskakování z jedné krabice do druhé, zatímco… BTRoblox Roblox promotions, což je online platforma, kde můžete vytvářet své vlastní hry a hrát hry vytvořené jinými lidmi.

Abychom vám pomohli rychleji vyzkoušet jakékoli rozšíření, které vás zajímá, nastavil je Google Stránka se seznamem jednotlivých rozšíření A jeho odkaz na Internetový obchod Chrome.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *