NC od března 2020 hlásí více než 10 000 případů koronaviru :: WRAL.com

Ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb v Severní Karolíně začne od října hlásit informace o opětovné infekci koronaviry podle nových pokynů Centra pro kontrolu a prevenci nemocí.

Vzhledem k tomu, že se více nakažlivá delta varianta stala prominentnější, podle státních zdravotnických úředníků počet rafinérií rostl.

Od začátku epidemie se koronavirem znovu nakazilo 10 812 lidí a 94 z nich zemřelo. Pouze 200 dříve očkovaných lidí mělo podruhé pozitivní test na virus.

Státní údaje ukazují, že většině lidí, kteří hlásili nákazu koronavirem, je mezi 25 a 49 lety. Většina infekcí byla mezi bílými ženami, i když stát zdůraznil, že údaje o opětovné infekci nebyly dostatečně hlášeny, zejména u hispánců.

Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) klasifikují reinfekci jako osobu, která měla 90 dní po pozitivním testu pozitivní test na koronavirus.

Tato data jsou v souladu s tím, co odborníci na zdraví propagují od vývoje vakcín – když se virus dříve nakazil, neznamená to, že je člověk imunní vůči opětovnému onemocnění.

Tato čísla ukazují, že očkovaní lidé jsou opět více chráněni před infekcí než lidé, kteří se spoléhají na přirozené protilátky z předchozího případu COVID-19, řekl odborník na infekční choroby z University of North Carolina v Chapel Hill, Dr. David Wall.

„Pomůže nám to pochopit stále více rizik pro lidi, kteří jsou závislí na přirozené infekci, a myslím, že tato data nám ukážou, že určitě existují lidé, zvláště s těmito novými variantami a během mutací, kteří si myslí, že jsou chráněni, kteří mohou nemají ochranu, kterou si mohou užívat. “

Dr. Anthony Fauci, přední odborník na infekční choroby v zemi, se zabýval myšlenkou „přirozené“ imunity vůči infekcím na zasedání pracovní skupiny Bílého domu o COVID-19 28. září.

READ  Tým Artemis I Launch je v sobotu připraven na další „zkoušku“.

Fauci řekl, že imunita stáda nebude dosažena „přirozenou infekcí“ nebo imunitou, kterou si tělo vytvoří po infekci virem. Řešením epidemie je podle něj výstřel.

„Imunita stáda je opravdu složitý problém s ochranou očkováním a těmi, kteří byli i nadále chráněni po infekci,“ řekl Fauci. „Teď nevíme, jaké je to číslo.“

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *