Genius Sports rozšiřuje své partnerství s českým operátorem Tipsport prostřednictvím datových, obchodních a live streamingových obchodů

Genius Sports rozšiřuje své partnerství s českým operátorem Tipsport prostřednictvím datových, obchodních a live streamingových obchodů

Poskytovatel dat a technologií Sportovní génius Ve čtvrtek oznámila, že se dohodla na zásadním rozšíření svého dlouhodobého partnerství s českým provozovatelem sportovních sázek Tipsport. Dohoda zahrnuje Oficiální obsah založený na datech pro EPL, Euroleague a NFL.

Tipsport souhlasil Výrazný nárůst počtu pokrytých každoročních akcí Genius Sports sada datově řízených řešení PreMatch, LiveData a LiveTrading“Při zachování naprosté flexibility a kontroly nad každým prvkem své sázkové kanceláře.“

Genius Sports se chystá představit Tipsport Zdroje v reálném čase a přesné ceny pro stovky soutěží, včetně anglické Premier League, NCAA Basketball, European Basketball League a NFL. navíc, Operátor bude mít Získejte přístup ke kompletní sadě produktů NFL společnosti Geniusvčetně přístupu k ligovým statistikám v reálném čase, proprietárním statistikám nové generace a oficiálnímu datovému kanálu sportovních sázek.

Genius Sports bude také Díky svému streamovacímu řešení poskytuje tisíce streamů s nízkou latencí. Zákazníci Tipsportu budou těžit z toho, co Genius nazývá „vylepšený zážitek ze sázení naživo“ s přímým přenosem fotbalových lig napříč Argentinou, Kolumbií, Islandem a Čínou, stejně jako desítek basketbalových a FIBA® lig po celém světě.

Peter Komárek, vedoucí datového a živého vysílání Tipsportu„Nekonečné inovace jsou součástí naší DNA,“ řekl Jsme nadšeni, že naše partnerství s Genius Sports pro nadcházející roky rozšíříme. Vzhledem k této silné asociaci jsme nadšeni, že můžeme zapojit více klientů a poskytovat jim naše služby světové třídy. Těšíme se, že společně vytvoříme působivé a jedinečné projekty.

Jack Davison, obchodní ředitel, Genius SportsA dodal: „Od začátku našeho partnerství v roce 2016 jsme úzce spolupracovali s Tipsportem, abychom jim mohli poskytovat rostoucí nabídku sázkových produktů a služeb, které pohánějí obrat, zvyšují marže a maximalizují kontrolu. Napříč oficiálními daty, obchodováním a živými přenosy jsme nadšeni, že můžeme i nadále hrát klíčovou roli v podpoře špičkového sportovního sázení na Tipsportu.„.

READ  České magisterské programy - WTOP News

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *