FOTKY: Češi nemohou porazit Maďary

Skvělý zápas Roland Garros ve druhém poločase posunul Maďarsko do vedení proti České republice v zaplněné Puskas Areně, než došlo k chybě v obraně a hosté vyrovnali a zajistili přátelské zakončení 1-1.

Hlavní trenér Maďarska Marco Rossi se rozhodl udělat jen jednu změnu v základní sestavě a bylo to vítězství. Srbsko Minulý čtvrtek nahradil Adama Nagye ve středním záložníku Zsolt Kalmár. Obvyklé back-to-back trio Willy Orban, Attila Szalai a Adam Long se podruhé během čtyř dnů postavilo do branky před Denisem Debussym. Zálohování je ve středové čtveřici Miloš Gerkes, Kalmar, Callum Styles a Loic Nego, Roland Challoy a kapitán Dominic Szoboslai nastoupili v oblastech tvorby hry dopředu s Barnabasem Vargou jediným útočníkem týmu. napsal mlsz.hu.

Vyrovnaný první poločas před téměř 60 000 fanoušky Puskas Arena Domácí se postupně prosazovali ve hře a nedokázali prolomit patovou situaci. Druhou třetinu začali lépe hosté, a tak to bylo proti průběhu v 52. minutě, kdy Sallai proměnil výborný centr Gergese z levého křídla poté, co Varga uvolnil obránce.

• Anglické hvězdy podepisují za obrovský poplatek maďarského záložníka – čtěte více Tady
  • Mohla by to být sezóna, kterou Willy Orban konečně projde? přijímá Jeho ruce na bundesligové trofeji?

Toto vedení však netrvalo dlouho, protože Václav Jurečka zachytil krátkou hlavičku Longa proti Debusovi, tečoval jeden na jednoho proti Debusovi a poslal míč pro Maďarsko. cílová. Oba týmy se poté usilovně snažily zápas vyhrát, ale pozdní snahy Szoboslaie a Gergese nedokázaly obnovit výhodu hostí a skóre zůstalo stejné až do závěrečného hvizdu.