GTA 5 a GTA Online: Verze PS5 a Xbox Series X/S získají březnové datum vydání

GTA 5 a GTA Online budou vydány jako upgradované nativní verze PS5 a Xbox Series X/S 15. března.

Po zpoždění v loňském roce Rockstar potvrdil, že edice nové generace dorazí brzy a přinesou „nové grafické režimy s rozlišením až 4K, až 60 snímků za sekundu, vylepšení textur a vzdálenosti kresby, možnosti HDR a sledování paprsku“ .

Rockstar také slibuje, že hry využijí nové technologie konzolí, které nabízejí „rychlejší časy načítání, pohlcující 3D zvuk, funkce specifické pro platformu, jako je pokročilá hmatová odezva a mnoho dalšího“.

Hráči budou moci provést „jednorázovou migraci“ postupu svého příběhového režimu a postav GTA Online z PS4 a Xbox One na PS5 a Xbox Series X/S.

Není jasné, zda bude existovat bezplatná nebo placená cesta upgradu z her poslední generace, ani zda lze migraci ukládání provést napříč platformami, nebo zda musí zůstat v rámci rodiny konzolí. Kontaktovali jsme Rockstar s žádostí o komentář.

Jak již bylo dříve oznámeno, GTA Online bude také vydána jako samostatná hra, bez nutnosti kupovat GTA 5. Bude zdarma po dobu tří měsíců po uvedení na PS5 a Xbox Series X, ale Rockstar po tomto datu neoznámil cenu.

Samotné GTA Online také přidá nové funkce pro integraci, pokud jde o novou generaci konzolí. Hráči budou moci přeskočit prolog příběhu GTA 5 a vstoupit (pravděpodobně proto, že Online již nevyžaduje nákup 5 kusů) a přidává se nová funkce Career Builder.

Noví online hráči si budou moci vybrat, zda si založí jednu ze čtyř firem – Biker, Executive, Nightclub Owner nebo Gunrunner – a začnou s ní hrát, spolu s penězi ve hře za nákup nemovitostí, vozidel a zbraní. Vracející se hráči mohou buď přenést stávající pokrok své postavy, nebo restartovat hru a použít funkci Career Builder.

READ  TikToker's Theft Recovery iPhone Hack vyvolává kontroverze

Verze hry nové generace také přidají autodílnu Hao’s Special Works, která hráčům umožňuje upgradovat 10 vozidel pro „elitní jízdní výkon, který plně využívá vylepšený výkon nového hardwaru konzole“.

Dnešní oznámení také potvrdilo, že GTA 6 je ve vývoji a bude zajímavé sledovat, jak se tato hra vybuduje na stávající struktuře GTA Online.

GTA Online nedávno získalo možná svůj dosud nejproslulejší přídavek – kampaň založená na Franklinovi, která se odehrává roky po GTA 5 a ve které hraje skutečný Dr. Dr.

Joe Skrebels je výkonným redaktorem zpravodajství IGN. Následujte ho Cvrlikání. Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o možném příběhu? Pošlete prosím e-mail na adresu [email protected].

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *