Druhé odvolání Mio Kato na French Open bylo zamítnuto

Druhé odvolání Mio Kato na French Open bylo zamítnuto

Japonka Mio Kato v pátek uvedla, že její druhé odvolání proti ženské slabosti ve čtyřhře na French Open za to, že zaostala tím, že náhodně trefila dívku míčkem, bylo zamítnuto.

Kato původně žádala o obnovení peněžních odměn a turistických bodů, ale 15. června byla zamítnuta. Po zápasech čtyřhry ve Wimbledonu Kato řekla, že její poslední žádost o snížení trestu byla rovněž zamítnuta.

Dodala, že část pokuty, kterou zaplatila, se jí vrátí, pokud na budoucích grandslamových turnajích nedostane varování.

„Čekala jsem, že budou zamítnuty,“ řekla Kato o svých dvou odvoláních. „Nedá se tomu pomoci, ale je to frustrující.“

Japonská tenistka Mio Kato (R) se omlouvá míčové dívce poté, co omylem trefila míček, který ji zasáhl mezi dvěma body během zápasu třetího kola ženské čtyřhry na French Open v Paříži 4. června 2023. Kato a její indonéský partner Aldela Sotjiadi byla nucena prohrát zápas kvůli nehodě. (kyodo) == kyudo

28letá partnerka ve čtyřhře Aldila Sutjiadiová z Indonésie dostala virtuální faul během zápasu 3. kola 4. června poté, co Katův míček omylem zasáhl opačný konec kurtu mezi dvěma body a zanechal punt. v slzách.

Rozhodčí zápasu napomenul Kata na začátku před protesty ze strany soupeře, Marie Bouzkové z České republiky a Španělky Sarah Sorribes Tormo, vyzvaly dozorce a rozhodčího, aby vstoupili na hřiště a zvýšili trest na výchozí faul, čímž se eskalovalo. incident ve velkém měřítku. Uspořádání kontroverze.

ATP označila rozhodnutí za „nespravedlivé“ a Kato uvedla, že od té doby poskytla tělu podrobnosti o tom, co se stalo na Roland Garros.

„Doufám, že se pravidlo změní,“ dodal Kato a vyzval k vyjasnění normy.

A na kurtu v pátek Kato a Sotjiadi porazili Italku Lucii Bronzettiovou a Bulharku Victorii Tomovou v prvním kole ve čtyřhře žen 6-4, 6-4.

Kato, která vyhrála titul ve smíšené čtyřhře French Open se svým německým partnerem Timem Pottsem, vypadla v prvním kole v baráži Wimbledonu, když ona a Belgičan Sander Gill prohráli 6-3, 7-5 s Chorvatem Mate Pavichem a Ukrajinkou Ludmilou Kichenok. .

„Opravdu jsem si je užil,“ řekl Kato o zápasech. „Mohla bych vyhrát smíšenou čtyřhru (na French Open), ale chci vyhrát ženskou čtyřhru se svou současnou partnerkou, a to je můj velký cíl.“

Japonka Eri Hozumiová a Španělka Rebecca Massarová se ve čtyřhře žen dostaly také do druhého kola, kde porazily Italky Jasmine Paoliniovou a Martinu Trevisanovou 6:4, 6:4.

Poslední japonský singlista ve Wimbledonu, Yusuke Watanuki, prohrál ve druhém kole mužů 6-4, 5-7, 6-2, 6-2 s Němcem Alexandrem Zverevem.

Japonka Mio Kato (vpředu) a Belgičan Sander Gil hrají proti Lyudmile Kitchenok z Ukrajiny a Mattu Pavićovi z Chorvatska v prvním kole tenisového turnaje smíšených čtyřher ve Wimbledonu v Londýně 7. července 2023. (Kyudo) == Kyodo


Související pokrytí:

Tenis: Žádost Mio Kato o vrácení peněžních odměn byla zamítnuta

Kjótský krátký. Šampionce French Open Mio Kato se dostalo zvláštní pocty

Tenis: Mio Kato se během kontroverze French Open setkává s dívkou s míčem


You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *