Doktor Gottlieb říká, že školní rok je příliš daleko, protože Covid je „možný“ bez zmírňujících taktik

Doktor. Scott Gottlieb Varoval, že Covid-19 může opět přinutit školy, aby se přestěhovaly do zcela vzdálených míst, uprostřed obav z toho potenciální vypuknutí Letos na podzim ve třídě.

„Bohužel je to možné, zvláště pokud do tohoto školního roku vstoupíte bez takové úlevy, jakou jsme zavedli v loňském roce,“ řekl Gottlieb, bývalý šéf Správy potravin a léčiv Trumpovy administrativy, na CNBC. „Zprávy s Shepherdem Smithem“

„Nemůžeme očekávat, že uděláme méně opatření, pokud jde o snahu kontrolovat infekce ve školách, a očekáváme stejný výsledek, pokud jde o prevenci infekcí.“

Americká pediatrická akademie zjistila, že za to mohou děti 15% všech nových případů COVID minulý týden. Gottlieb doporučil použití nástrojů pro zmírnění onemocnění Covid pro školy, jako je maskování, udržování dětí v konkrétních sociálních skupinách, rutinní testování a úprava systémů filtrace vzduchu.

Gottlieb zdůraznil, že je hostitelem Shepherda Smithe, že školy by neměly „odcházet z recese“, pokud je cílem zůstat otevřený.

„Toto je mnohem nakažlivější varianta a ve škole může být velmi obtížné ji kontrolovat, takže cílem by mělo být ponechat školy otevřené a snažit se tato opatření udržet, dokud neuvidíme, jak to jde,“ řekl Gottlieb. .

Zveřejnění: Scott Gottlieb je přispěvatelem CNBC a členem představenstva společností Pfizer, Tempus pro spouštění genetických testů a Aetion Inc. Zdravotnická technologie a biotechnologie Illumina. Působí také jako spolupředseda společností Norwegian Cruise Line Holdings a Healthy Sail Panel společnosti Royal Caribbean.

READ  V pátek v Utahu bylo hlášeno dalších 338 případů COVID-19, 5 úmrtí, téměř 22 000 vakcín.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.