District Girls Soccer: Cooper, Flyers porazili Melrose – Brainerd Dispatch

District Girls Soccer: Cooper, Flyers porazili Melrose – Brainerd Dispatch

LITTLE FALLS – Grace Cooper vstřelila hattrick pro Little Falls Flyers, když ve čtvrtek 21. září porazili Melrose Dutchmen 7:1 v utkání Granite Ridge Conference.

Rhys Becker skončil s gólem a dvěma asistencemi pro Flyers, zatímco Addison Rekstad a Isabelle Cech měli každý gól a asistenci.

Harper Moore vstřelila svůj první gól v kariéře a Olivia Dempsey přidala asistenci za Flyers, kteří se v sezóně zlepšili na 5-5-1.

První poločas: LF-Harper Moore (Rhys Baker) 13:00, LF-Isabelle Cech (Addison Rekstad) 19:00, LF-Rhys Baker 34:00, LF-Grace Cooper (Rhys Baker) 37:00

Druhý poločas: LF-Grace Cooper 47:00, LF-Grace Cooper (Isabelle Czech) 60:00, LF-Addison Rekstad (Olivia Dempsey) 63:00, střední cíl 67:00

Konference: LF 2-2. Celkově: LE 5-5-1. DALŠÍ: Little Falls hostí St. Cloud Cathedral v 16:00 v pondělí 25. září.

Naše redakce občas zveřejňuje články pod hlavičkou „Zaměstnanci“. Často se vedlejší řádek „zaměstnanci“ používá při přepisování souhrnů základních zpráv, které pocházejí z oficiálních zdrojů, jako je tisková zpráva města o uzavírce silnice, která vyžaduje malé nebo žádné zpravodajství. Někdy se tento vedlejší řádek používá, když zpráva zahrnuje více autorů nebo když je zpráva tvořena spojením dříve hlášených zpráv z různých zdrojů. Pokud jsou použity externí zdroje, bude to uvedeno v příběhu.

Ahoj, jsem Brainerd Dispatch. Začal pracovat několik dní před Vánocemi 1881 a o dva roky později se stal deníkem. Za ta léta jsem prošel mnoha změnami, ale co se nikdy nezměnilo, je můj závazek vůči komunitě a místní žurnalistice. Mám celý tým oddaných lidí, kteří pracují dnem i nocí, aby se ujistili, že jsem tam každé ráno, ať už v tištěné podobě, v elektronické kopii, prostřednictvím aplikace nebo s dalšími informacemi na www.brainerddispatch.com. Zprávy, počasí a sporty – videa, fotky, podcasty a sociální média – to vše pokrývá příběhy z centrální Minnesoty o vašich sousedech, vašich jezerech, komunitách, vašich výzvách a vašich příležitostech. To vše je součástí snahy udržet lidi ve spojení a informovat. Bez podpory bychom to nedokázali.

READ  Vinesh Phogat získal bronzovou medaili v roce 2022 World Championship Wrestling

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *