10 nejlevnějších měst v Evropě na rande

10 nejlevnějších měst v Evropě na rande

Pokud chcete jít na rande, aniž byste utratili jmění, existují města „přátelská k peněžence“. kdo jsou oni? V dalším článku najdete více.

 1. Krakov
  Krakov v Polsku je nejlevnější město, kam jít na rande. Bude to vyžadovat pár, aby se navečeřel v restauraci střední třídy s velmi levnou lahví vína, dvě vstupenky do kina a jízda taxíkem stála přibližně 55 eur. není špatné!
 2. Budapešť
  Mnoho lidí miluje Budapešť v Maďarsku nejen pro její krásné okolí, ale také pro její nízké ceny v každodenním životě. Pokud se rozhodnete vyrazit na rande se svým blízkým v Budapešti, zaplatíte v průměru 60 eur.
 3. Praha
  Večeře pro dva s lístky do kina a jízdou taxíkem je v Praze o něco dražší. Praha je na žebříčku třetí s celkovými náklady asi 66 eur na datum.
 4. Lisabon
  Další na seznamu (4. místo) je portugalský Lisabon. Pár, který si chce zajít na večeři, podívat se na film v kině a vzít si taxi pro dopravu, zaplatí 67 eur.
 5. Las Palmas
  Las Palmas de Gran Canarias ve Španělsku doplňuje 5 nejlepších evropských měst, kam jít na rande. Večer pro pár stojí asi 68 eur.
 6. Sevilla
  Šesté místo na seznamu následuje španělská Seville. Zamilované páry si v Seville užijí výborné jídlo, kino a jízdu taxíkem za zhruba 70 eur. Dražší varianta než výše uvedené alternativy.
 7. Valencie
  Následuje město Valencie ve Španělsku. Země se na seznam připojuje s celkem třemi zeměmi. Lisabon, Las Palmas de Gran Canaria a Valencie. Zamilované páry si ve Valencii mohou užít vynikající jídlo, kino a jízdu taxíkem za něco málo přes 70 €.
 8. Thessaloniki – Athéna
  Také Řecko se připojuje k seznamu se dvěma městy. Jaká jsou tato města? Athény a Soluň samozřejmě. V Soluni stála večeře pro dva, vstup se dvěma lístky do kina a taxík 73 eur. Thessaloniki drží osmé místo. Další na řadě jsou Atény. V Aténách jsou náklady na schůzku pro dva přibližně 79 eur. Athena je na devátém místě seznamu.
 9. Kingston
  Britské město Kingston upon Hull doplňuje 10 nejlepších měst v Evropě na rande. Celkové náklady na schůzku pro dva jsou přibližně 82 eur.
 10. Lausanne
  Naopak nejdražším městem historie je švýcarské Lausanne. Celkové náklady na jídlo v restauraci, noc v kině a jízdu taxíkem jsou asi 196 eur. Obecně platí, že Švýcarsko a Skandinávie jsou nejdražší, pokud jde o náklady na jídlo v restauraci pro dva a druh zábavy, jako je nákup lístků na film v kině. V porovnání mezi Lausanne a Krakovem je rozdíl v ceně za schůzku pro dvě osoby více než 140 eur.
READ  Nathan Chen ilustruje novou éru hudby v krasobruslení

Sledujte nejnovější zprávy živě na CEOWORLD a získejte novinky z USA a z celého světa. Vyjádřené názory jsou názory autora a ne nutně názory CEOWORLD.


Sledujte titulky CEOWORLD na zprávy GoogleA CvrlikáníA Facebook. Pro dotazy médií kontaktujte: [email protected]

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *