Demontáž motoru Dodge Viper V10 je plná nepříjemných překvapení

The Dodge Viper Je to automobilová ikona z velké části díky velkému, svalnatému motoru V10. Motor v tomto videu zažil lepší časy.

Eric z Importapartu koupil tento V10 od diváka kanálu a ten chlap mu řekl, že motor má špatný válec. To byla jen špička ledovce.

Existují včasné důkazy o budoucím problému, protože v jedné z bank válců chybí těsnění. Navíc je jedna ze zapalovacích svíček zdeformovaná. Dále točení klikou způsobuje špatné zvuky vycházející z pístů a valvetrain. Očividně jsou před námi hrůzy.

Sejmutí sacího potrubí umožňuje pohled na válce. Je tam spousta viditelných kovových úlomků a jeden z nich má uvnitř pavučinu.

Se zavřenými uzávěry ventilů se něco pokazí. Olej je nyní kašovitý jíl, který je kávové barvy s trochou smetany.

Špatná zpráva se konečně projeví, když hlava válce není v cestě. Jeden z pístů je v podstatě pryč. Ve válci je stále kus velikosti pěsti, ale zbytek je roztroušen na malé kovové kousky v olejové vaně. Ve stěně válce a opotřebení sedla ventilu v hlavě jsou hluboké zářezy.

Věci se však stále zhoršují. Každý, kdo pracoval na tomto motoru, předtím zlomil šroub kliky a poté do něj vložil menší zámek. Osoba také z nějakého důvodu používala brusku na konci kliky.

Problém je v tom, že Eric nemůže šroub odstranit. K utažení používá nástroj, ale některá vlákna stále odmítají vyjít úplně.

Eric si myslí, že některé součásti tohoto motoru jsou opravitelné, ale zdůrazňuje, že budoucnost tohoto motoru Blok by pravděpodobně sloužil jako konferenční stolek. Doufejme, že si každý s V10 ve Viper užije spoustu zábavy, než továrnu čeká smutný osud.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *