Danganronpa V3: Killing Harmony Anniversary Edition je nyní k dispozici pro iOS a Android

Danganronpa V3: Killing Harmony Anniversary Edition Nyní k dispozici pro iOS prostřednictvím Obchod s aplikacemi za 15,99 $ a Android přes aplikace google za 11,99 $, Spike Chunsoft oznámil.

Zde je přehled hry prostřednictvím stránek obchodu:

na

Danganronpa V3: Killing Harmony Konečně k dispozici na chytrých telefonech!

Vítejte v novém světě Danganronpa, se zcela novým prostředím „Cool Psychic“ a obsazením postav! Přežijte vylepšené Class Trials s bezpočtem nových miniher!

příběh

Absolutní pianista Kaede Také známý jakoMatsu, probudíš se v neznámé třídě… Tam potkáš další „ultimátní“ studenty ve stejné situaci. Ředitel Monokuma oznamuje, že se studenti zapojí do života školy Killing Game School. Lhaní, podvod, podvod, odhalování černochů a pravdy. Má budoucnost pro Kaede a ostatní studenty naději, zoufalství nebo něco úplně jiného…?

Průvodce funkcemi

  • 2,5D pohyblivá grafika – Dobře vytvořené, ploché, ale stereoskopické prostředí vytvořené kombinací 2D ilustrací postav a předmětů ve 3D prostředí. Tato nová 2,5D animace je vyvinuta pomocí jedinečných pohybových technik a práce s kamerou. Jedinečné místo vyzařuje eleganci a vkus.
  • vysokorychlostní výstup práce Zjišťování pravdivosti každého incidentu a shromažďování svědectví a důkazů během vyšetřování. Použijte to, co jste se naučili ve vysokorychlostních třídních zkouškách, abyste zahodili výroky protivníka. Pokročte prostřednictvím plně artikulovaných třídních zkoušek, klíče k deduktivní akci!
  • Nový systém třídních zkoušek – Tentokrát můžete lhát záměrně, abyste argumentovali proti neodporným prohlášením. Prohlédněte si lži, využijte je ve svůj prospěch a propracujte se k pravdě! Experimenty ve třídě jsou lepší než kdy jindy s více novými systémy, jako jsou „Diskuzní skrumáže“, ke kterým dochází, když jsou účastníci experimentu rozděleni do dvou skupin. Použijte každé slovo, které máte k dispozici, a vyvracejte své protivníky!

Další obsah

  • Galerie postav – Hráči mohou prohlížet sprity a fonty v galerii. Pokud jste někdy cítili potřebu slyšet tento řádek, nyní můžete!
  • Závěrečná výstava – Galerie plná propagačních ilustrací a archů postav z oficiální umělecké knihy.

Podívejte se na trailer níže.

READ  Galaxy Z Fold3 poskytne skládacím fanouškům zcela nový způsob, jak zničit jejich obrazovky

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.