DB Schenker otevírá nové české logistické centrum se 100 mobilními roboty – Novinky v oblasti robotiky a automatizace

DB Schenker otevírá nové české logistické centrum se 100 mobilními roboty – Novinky v oblasti robotiky a automatizace

DB Schenker Říká, že její nový smluvní logistický sklad v Rutné v České republice „pohání efektivitu, kvalitu a rychlost v dodavatelském řetězci“.

S novou platformou spojuje poskytovatel logistiky přizpůsobená logistická řešení s automatizací a robotizací a transformuje operace ve skladu.

Úspěšně je nasazeno více než 100 autonomních mobilních robotů (AMR), sedm balicích linek se 162 stanicemi, vertikální vychystávací zařízení a automatický třídič.

Niklas Wilmking, člen představenstva pro smluvní logistiku, DB Schenker: „DB Schenker nabízí ideální prostředí pro inovace, technologie a vysoce kvalifikovaný personál.

„Pomocí automatizace a robotizace jsme byli schopni zlepšit procesy. Tím je zajištěno obzvláště rychlé a včasné vyřízení a zároveň jsou vytvořeny lepší podmínky pro zaměstnance.

„Po několika týdnech provozu jsme byli schopni dosáhnout pozoruhodného výkonu pro našeho zákazníka z elektronického průmyslu.“

Po úspěšné pilotní fázi bude přibližně 650 zaměstnanců na místě podporováno v jejich práci automatizovanou technologií.

Roboti se používají v přímé spolupráci, aby osvobodili operátory od fyzicky náročných nebo nudných úkolů a také zefektivnili a zefektivnili procesy.

Autonomní roboti jsou řízeni softwarem, který zaznamenává všechna místa na policích a umístění všech položek.

Robot nejblíže k polici zvedne polici a přenese ji do požadované vychystávací stanice. Obsluha pomocí systému pick-to-light odebere požadované množství materiálu z police.

Po vyjmutí položek z regálu poskytovaného autonomním mobilním robotem operátor umístí krabici se zbožím na dopravní pás, který je dopraví na další pracoviště k dalšímu zpracování, konsolidaci nebo zabalení.

Možnost tisku, PDF a e-mail

READ  Souček skóroval, když se Česká republika kvalifikovala na UEFA Euro 2024

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *