Corey Taylor uvažoval o napsání muzikálu o ztracené „posádce“ z Iowy – Cirang!

Corey Taylor je opravdu zaneprázdněn 2021 Naplánoval to – poté, co nedávno řekl Kerrangovi! O svých nadějích na turné, natáčení filmu a psaní své páté knihy – ale kapitán Slipknotu prozradil, že by na svůj naskládaný talíř mohl přidat něco jiného: muzikál.

Je dobře zdokumentováno, že Cory je velkým fanouškem divadla (dokonce má 24601 Tetování na zádech, symbol uvěznění hlavní postavy Les Miserables (Jean Valjean), a nyní může svůj nápad oživit a odhalit Kultura promluvila Twitch kanál, který to byl Manipulovat s myšlenkou „psaní muzikálu“.

Na koncepční alba jsem trochu zvyklý a samozřejmě vím, jak příběh spojit, “vysvětluje (přes Klábosení). A pohrával jsem si s myšlenkou napsat muzikál o lidech, na které jsem tolik utratil 20S v Des Moines [Iowa] – jako moje posádka, jak jsme se všichni našli, jak se spojili ztracení a našli se a zachránili jsme se.

přečti si tohle: 13 Gangy, které by tu bez Slipknotu nebyly

Všichni jsme pocházeli z těchto šílených koulí emocionálního zneužívání, zanedbávání a řešení problémů, ale nevěděli jsme, jak se tyto problémy jmenují, “pokračuje Corrie. Jediná věc, která nás zachránila, byla skutečnost, že jsme díky setkání cítili, že nejsme sami. A dalo nám to pocit, že kdybychom se navzájem měli jako podpora, jako přátelé a jako někdo, s kým mluvíme, možná bychom se tím mohli propracovat. A v té době jsem poznal všechno – hodně nové hudby, hodně jiné hudby, hodně nové literatury a filmů. Byl katalyzátorem všeho, čím teď jsem. “

Hudebník vtipkuje, že je scatterbrain “proto není znám Pokud někdy skončím. “ Ale rozhodně je to něco, pro co se nyní cítím vášnivěji než já 10 Před lety, když jsem o tom přemýšlel, “uzavírá. A teď jsem si vlastně jistější, když hraji na klavír, což budu psát. Bude to jen něco jako další vášnivý projekt, jen abyste viděli, co se stane. “

READ  Petra Kvitová odchází do důchodu poté, co si během tiskové konference poranila kotník

Signál. my. výše.

Chyťte Slipknot v Evropě letos v létě:

červenec

16 Živý festival Moskva Park – Rusko
18 Kyjevský festival Upark – Ukrajina
21 Romexpo Bukurešť – Rumunsko
22 Skalnaté vrchy Plovdivu – Bulharsko
24 Zahájení festivalu v Aténách – Řecko
28 Graz Stadthalle – Rakousko
29 Praha The2 Arena – Česká republika
31 Wacken Open Air – Německo

srpen

1 Malmö Rock Slap Festival – Švédsko
7 Turku Port – Finsko
13 Gdaňsk Ergo Arena – Polsko
15 Ženevská aréna – Švýcarsko
19 Festival Charleville-Mezier Cabaret Vert – Francie

přečti si tohle: 10 Jedno z nejlepších hostování Coreyho Taylora

Zveřejněno 10. února 2021 v 17:13.

Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *