Clarkson se vrací do českých dnů příští týden Místní

Ti, kteří chtějí oslavit své české dědictví nebo si užít festivalové aktivity, mají příležitost tak učinit příští víkend.

České dny Clarkson v nedaleké Colebox County se vrací 25. – 27. června poté, co byla loňská akce zrušena kvůli epidemii COVID-19.

Třídenní akce bude zahrnovat české jídlo, tanec a zábavu.

Organizátor Rob Probeck doufá, že lidé vyjdou a zúčastní se ceremonie.

„Doufáme, že se dav vrátí a myslím, že se to stane,“ řekl Probeck. „Myslím, že lidé hledají věci, které by mohli jít ven a dělat, což je dobrá věc.“

25. června bude na hlavním pódiu poprvé na festivalu kouzelník / komik. Kořenová skupina vystoupí také na pivní zahrádce.

26. června začíná denní běh nebo procházka. Od 13:00 do 16:00 bude na autosalonu Clarkson Classic na hlavní ulici po celý den ukázky kontroly balení a puntíky.

Poprvé se poprvé budou konat vodní boje, které se budou konat ve 16:00 západně od Memorial Park. Večer se v pivní zahrádce koná ochutnávka piva a vína.

27. června začne den jízdy traktorem s průvodem v 147 Brian St. Clarkson City Park, což je název aktivit dne. Přehlídku zakončí polka tanec v pivní zahrádce ve 16 hodin.

READ  Hope International Royals č. Zahodil 12 TMU a stal se nejúspěšnějším trenérem v historii českého HIU programu mužského basketbalu

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.