Na Slovensku a v České republice zahájeny kurzy pro mezinárodní spolupráci v oblasti prevence extremismu a trestné činnosti

V rámci programu EU-RE „Pomoc předcházení radikalizaci, soudní reakce na terorismus a mezinárodní spolupráci v trestních věcech“ (RP-TERR-ICCM) byly zahájeny dva kurzy pomoci.

21. března skupina 42 příslušníků věznice ze Slovenska Zúčastnil se zahájení Kurzu pomoci k prevenci zhoršení na Slovensku. Na akci měli účastníci možnost seznámit se s programem EU-CoE RP-TERR-ICCM ve smíšené podobě s Generálním ředitelstvím vězeňské a justiční stráže. Eva Masa (koordinátor projektu), stejně jako prozkoumat stránku kurzu se svým učitelem, Martin Lišek, soudce Krajského soudu v Ostravě. Program zahrnuje sezení, kde mohou účastníci sdílet své různé zkušenosti a očekávání ohledně kurikula.

5. dubna se Asistenční kurz pro mezinárodní spolupráci v trestních věcech Spuštěno pro skupinu Soudci, advokáti a zaměstnanci soudu z České republiky, Online, integrovaný s Českou justiční akademií a Českou advokátní komorou. To je možné díky zásadnímu vstupu českých kontaktních a informačních míst pomoci, Jana Chapletalová A Jiří NovákRespektive.

Celkový 45 účastníků Zúčastnil se slavnostního zahájení včetně prezentace Soudce Michael Vertech Poskytl přehled Mezinárodního soudního dvora v Brně, Mezinárodní spolupráce v trestních věcech. Akce byla zakončena interaktivním setkáním se sekundárními učiteli pane Vertech A pane NovákuVysvětlí strukturu, obsah a náležitosti učiva.

Oba kurzy nápovědy jsou nyní k dispozici na webu Help e-Learning jako samostudium v ​​češtině, slovenštině a dalších 21 jazycích. Pomozte absolventům Asistovaný e-learningový web Lze získat a vytisknout elektronickou „zprávu o úspěchu“.

READ  Přehled CasinoChan

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.