City podepsalo dalšího hráče, českého záložníka hrajícího v Německu | –

City podepsalo dalšího hráče, českého záložníka hrajícího v Německu |  –

St. Louis City SC přidal v úterý na svůj seznam druhého reprezentanta, kterým podepsal český ofenzivní záložník Tomáš Astrak, který v současnosti hraje za FC Kolín v Německu.

Podepsal čtyřletou smlouvu o bezplatném přestupu a sezonu v Bundeslize zakončí před červencovým příjezdem do St. Louis, kde bude hrát s vývojovým týmem City 2 v MLS Next Pro League.

Astrak podepsal obránce Bosny a Hercegoviny Selmira Pitra měsíc poté, co jej tým podepsal. Jeden hráč v týmu, střední obránce Josh Yarrow, který již hraje za City 2, řekl, že klub bude v prvním týmu, až v roce 2023 začne hrát expanzní tým MLS.

Dvaadvacetiletý Astrak hrál na několika úrovních za českou mládežnickou reprezentaci, naposledy za U-21. V roce 2016 nastoupil do Colin’s Youth Academy a v roce 2019 začal trénovat s prvním týmem. Po této sezóně, než přestoupil do MFK Karviná v České republice na 20-21, si na sezonu 2019-20 vypůjčil z rakouského TSV Hartberg. Sezóna.

V této sezóně se vrátil do Kolína nad Rýnem a svůj první zápas vyhrál nad Pochum 2:1. V letošní sezóně odehrál za Kolín nad Rýnem čtyři zápasy.

Týmy MLS dostávají osm míst pro mezinárodní hráče, ale mohou také získat místa prostřednictvím obchodu s jinými týmy, takže v zásadě mohou mít kluby tolik mezinárodních hráčů, kolik chtějí. Někdo, i když se narodil v Ghaně, má zelenou kartu, což z něj dělá domácího hráče.

„Thomas má talent a charakter v mladém věku na to, aby byl klíčovou postavou našeho týmu,“ uvedl v prohlášení sportovní ředitel City Lutz Biffansteel. „Je to kreativní hráč, s neuvěřitelnými technickými schopnostmi, ale hlavně zná náš styl hry. Jeho schopnost vytvářet příležitosti a jeho pracovní nasazení na míči dodá našemu týmu další energii a udělá z něj významnou hrozbu v našem útoku.“ .

READ  Deník Euro 2020: České eso Patrick Schick začíná ztrácet zlatý zámek

City 2 přidalo na svůj seznam kanadského obránce Guame Auva. Byl na tréninkovém kempu s Vancouverem MLS, ale nebyl v týmu.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *