Hard Start: Quebec uvolňuje divoké věci ve hře 1 | divoké věci

Pokud je hra 1 play -off Frontier League jakýmkoli náznakem toho, co přijde, mohlo by to být pro Wild Things další těžké září.

Nováček Jared Mortensen a dva věštci se spojili v mocný dvoutakt a Equipe Québec v úterý večer porazili Wild Things 9: 0 ve hře One of the Can-Am Best of 5 Final Finals.

Dnešní zápas 2 (13:05) s Ryanem Heninem (11-3), nejlepším útočníkem pohraniční ligy roku, naplánovaným na start ve Washingtonu proti Cody Paiva v Quebecu (7-5). Série putuje v pátek do Kanady.

Quebec, který musel vyhrát v neděli finále základní části v Sussex County o titul Atlantické divize a kvalifikaci po sezóně, přeskočil Washington tím, že v prvních čtyřech kolech vstřelil šest gólů proti Washingtonu Robu Wallenovi.

Tato hra je podobná mnoha přestávkovým hrám od Wild Things v minulosti. Bylo téměř nemožné dosáhnout včasných zásahů proti mazaným džbánům.

Jediné zásahy Washingtonu přišly ve třetí směně, zlomená balada prvního metaře Andrewa Cheeka a singl přes levou stranu pole od druhého basemma Scotty Dubrolyho. Divoké věci nesly pravidla se dvěma outfield běhy v první polovině, ale cvičení Praline Jacksonové ukončilo jedinou hrozbu pro Washington.

Mortensen, 33letý pravý křídelník, a Marshall Shell se po Doberwallově singlu znovu sešli a odešli do důchodu 16 po sobě jdoucích washingtonských stoperů. Série byla přerušena, když Andrew Sohn stáhl věrného Nicka Horvatha, aby zahájil devátou směnu.

Mortensen hodil sedm kol zavírání, dvakrát šel a zasáhl osm.

Whalen prošel směnou s bývalým dárkovým shortstopem Pittsburgh Pirates Ngoepe, aby zahájil směnu, a Jonathan Lacroix sledoval míč, aby doběhl Nicka Warda, který byl širokým druhým základním vhazováním a valil se celou dráhu Divokých věcí po pravé čáře, když Ngoepe skončil na třetí základně. Jesse Hodges, útočník číslo 9 v sestavě, plácnul 0-2 dvojitým spuštěním do třetího základního vaku, aby otevřel skóre.

Ve třetí směně se vedení dostalo na 3: 0, když Conor Banas trefil vrtulník vysoko na Wallina, jehož jedinou hrou byla první základna, protože Rafael Glado závodil domů ze třetí základny.

Pokud si první tři role nemyslely, že Divoké věci nebudou jejich noc, pak čtvrté kolo ano. Dvouhry Lacroixe a Jesseho Hodgese, které navazují na první polovinu, odstartovaly výběr bodujících hráčů LP Pelletier, následovaný Davidem Glaudem a Homerem dvě kola do středu pole, díky čemuž se Quebec dostal do vedení 6: 0.

Whalen vydržel jen čtyři kola, vzdal sedm zásahů a šest běhů (pět výher), dvakrát šel a tři trefil.

Quebec zaznamenal dva běhy v sedmé hře jedním úderem, po kterém následoval faul na vhazování. Určený útočník Jeffrey Barra vstřelil na hřišti dva sólové góly skóre 0: 2 od útočníka Dana Kubiuka v osmé minutě, aby skóre dokončil.

Hra 2 Změňte čas

Vzhledem k předpovědi deště na dnešek a na čtvrtek naplánovaný na den cestování – týmy v posledních třech zápasech série procestují téměř 800 mil do Quebec City – dnešní čas zahájení 2. hry byl přesunut na 13:05.

Poznámky

V prvním zápase série play-off je Washington 7-6 all-time. To nezahrnuje výhru nad Evansville ve hře divokých karet v roce 2014. … Přestože je rekord v pravidelné sezóně lepší než v Quebecu, Washington ztratil výhodu pro místní stadiony v sérii play -off kvůli konfliktu s koncerty naplánovanými na Wild Things. Parkujte v pátek a v sobotu. Quebec bude hostit hry 3, 4 a 5 místo prvního a druhého. … Washington 33-19 letos doma, ale jen 6: 7 proti Quebecu.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *