Úniky iPhonu 14 údajně unikají před středeční „nepolapitelnou“ událostí

Nové fotografie sdílené na Twitteru údajně ukazují nadcházející případy Apple iPhone 14 Očekává se, že sestava bude oznámena ve středu.


obrázky, Sdílel Majin Bu, včetně možností koženého a silikonového pouzdra pro všechny očekávané modely ‌iPhone 14‌. Zatímco obrázky tvrdí, že zobrazují oficiální pouzdra od společnosti Apple, s největší pravděpodobností se jedná o falešná pouzdra, která připomínají přesné barvy. Apple často aktualizuje svůj výběr případů spolu se souborem iPhone Tento týden se tedy očekávají nějaké nové barvy.

Podle příspěvku budou kožená pouzdra řady iPhone 14‌ k dispozici v barvách Bright Orange, Brown, Gold Brown, Navy Blue, Black a Fir Green. Pokud jsou barvy přesné, mnoho z barev kožených pouzder, které jsou v současné době k dispozici od společnosti Apple, bude ukončeno, včetně světle fialové Wisteria, Sequoia Green a Dark Cherry. Zatímco barvy zobrazené na obrázcích mohou být legitimní, názvy nemusí, takže to berte s rezervou.

Údajná kožená pouzdra na iphone 14


U silikonových pouzder je na dalším běžném obrázku osm barev, včetně půlnoční, sukulentní, křídově růžové, červené, fialové, sluneční erupce, strombolo a bezinky. Jména jsou prohlašována za oficiální názvy barev společnosti Apple, ale zdroj informací se v minulosti mýlil.

Očekává se, že Apple tuto středu oznámí čtyři nové modely ‌iPhone 14‌: ‌iPhone 14‌, ‌iPhone 14‌ Plus a iPhone 14 Proa iPhone 14 Pro‌ Max. 6,1palcový a 6,7palcový model iPhone 14, ‌iPhone 14 Pro‌ a ‌iPhone 14 Pro‌ Max, budou obsahovat nejvýznamnější změny, včetně výměny nového zářezu ve tvaru pilulky. Spolu s novými iPhony se očekává, že Apple oznámí Apple Watch a AirPods Pro. Vidíme náš průvodce Pro úplné shrnutí všeho, co lze očekávat.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.