České sklo vystupuje v ‚Barbie‘, která se v pražských kinech objeví příští týden.

České sklo vystupuje v ‚Barbie‘, která se v pražských kinech objeví příští týden.

V loňském roce zaznamenalo české sklo velký úspěch Skleněná cibule Pro Netflix se česká spektáklová produkce nyní objeví jako jeden z nejočekávanějších filmů léta. Jsou v něm džbány a sklenice od české firmy Klimchy Funkce Barbie Vydalo nakladatelství Architectural Digest.

Tato funkce umožňuje fanouškům podrobný pohled na domov Barbie vytvořený pro film Barbie Turné vede hvězda Margot Robbie. The Barbie Sada obsahuje sytě růžové odstíny všech rekvizit, včetně džbánů a sklenic od českého výrobce.

Ředitelka Barbie Greta Gerwig řekla Architecture Digest.

„Chtěl jsem, aby růžové byly opravdu zářivé, skoro všechno,“ říká filmař a dodává: „Nechtěl jsem zapomenout, co mě přimělo zamilovat se do Barbie jako malé děvče.“

Tato neobvyklá výprava inspirovala některé zářivě růžové sklo od českého výrobce Klimchy, sídlícího v Kamenickém Senu v severních Čechách. Barbie svět Zejména jedním z nejoblíbenějších produktů společnosti je skleněný džbán Rosalind Hopnail Jug nalezený ve Fechet.

„Jsem šťastný, že naše růžové džbány budou mít svůj velký filmový debut Barbie Film,“ od zakladatele Klimchi Lukasze Klimicaka říká CzechCrunch V nedávném rozhovoru.

„Je pro mě velkou ctí, že jsou naše výrobky spojeny s takovým projektem a spojovány se známými herci. Snažíme se, aby české sklo mělo dobré jméno v zahraničí, což je další dílek skládačky. První a nejúspěšnější výrobek firmy Klimčy je džbán Hobnail, který se v naší rodinné sklárně vyrábí již desítky let.

Na rozdíl od speciálně vyrobeného skla Skleněná cibule Prostřednictvím Pačinek Glass lze sehnat české sklo Barbie jsou komerčně vyráběné a dostupné Prodám z e-shopu Klimchi. Rosaline Hopnail Džbán Maloobchodně za 2 990 korun (kolem 140 dolarů).

„Odstíny růžové jsou příjemné na pohled a zklidní každé prostředí,“ stojí v popisu džbánu na webu Klimichi, opravdu váš. Barbie svět „Tento jedinečný skleněný džbán je všestranný a umožňuje vám relaxovat s rodinou u jídelního stolu.“

READ  Země střední Evropy studují cestovní dohody, Řecko zahajuje regionální hnutí - D24

„Džbán Rosaline Hopnail Jug ve velmi elegantní růžové barvě je ideální pro podávání vašeho oblíbeného nápoje na letní zahradní párty nebo rodinném jídelním stole. Ujistěte se, že tento džbán vytvoří příjemnou atmosféru, ať už jej chcete používat jakkoli.

Barbie V českých kinech se bude promítat od příštího čtvrtka 20. července. Půjde proti filmu Christophera Nolana. Oppenheimer Jeden z nejvýbušnějších víkendů v kině tohoto léta.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *