Wren House Brewing Wren Südhalle se otevřel v Ahwatukee. Co ty víš

Wren House Brewing Wren Südhalle se otevřel v Ahwatukee.  Co ty víš

Sedm let po otevření Wren House Brewing v roce 2015 oznámilo jedno z největších jmen řemeslného piva Ari plány na velmi očekávané druhé místo v údolí poblíž I-10 v Ahwatoki. Nový koncept nazvaný Wren Südhalle nebo South Hall bude vycházet z útulné evropské pivnice a bude zahrnovat plně vybavenou kuchyni podávající barová jídla z otevřeného okna.

Spoluzakladatel Drew Paul řekl, že byl inspirován k otevření v Ahwatoki během pandemie, kdy v této oblasti prudce vzrostly dodávky piva.

„Ahwatoki byl hlavní horký bod. Mysleli jsme, že bychom se zde měli podívat na nemovitosti,“ řekl. „Požádali nás, abychom otevřeli v Chandleru nebo Gilbertu, ale když jiné pivovary jdou jedním směrem, my rádi jdeme opačným.“

Dříve Los dos Molinos, oblast o rozloze 2 400 čtverečních stop se nachází na náměstí nákupního centra Mountainside na 4005 E Chandler Boulevard, jen pár dveří od slavné, dlouhotrvající restaurace Ahwatukee. Kavárna s granátovým jablkem.

Nová lokalita si klade za cíl uspokojit rostoucí zákaznickou základnu Wren House v East Valley a milovníky piva ze sousedního Tucsonu díky své jižní poloze a blízkosti Ikea.

Druhá lokalita Wren House v údolí bude postavena v Ahwatukee koncem tohoto roku.

Co očekávat v nové lokalitě Wren House

Wren House je známý svými ovocnými citrusy a vintage výtvory, jako je Lucky Charms stout inspirovaný cereáliemi, ale také intimní polohou v centru Phoenixu v bungalovu z 20. let 20. století.

Druhá údolní lokalita je inspirována staromódními pivnicemi Německa a České republiky.

„Bude to mít atmosféru středoevropské pivnice, velmi tradiční, ale se skvělým architektem, který ji přenese do 21. století,“ řekl Paul.

Miranda Gonzalez, Tauprum Associate, Wren House Brewing Co.  Podávejte drink.

On a obchodní partner Bill Hammond spolupracují s místní architektonickou firmou NVK Na půlročním prostoru, který bude zahrnovat obepínající terasu s travnatou plochou a také soukromou jídelnu pro 15-20 osob s velkým společným stolem.

READ  Recenze 'Il Boemo': luxusně jmenovaná česká hudební autobiografie

Prostor Ahwatukee bude mít 20 kohoutků a také obchod s lahvemi, který prodává předem vyrobené plechovky Wren House a bude fungovat pouze jako šatna bez skříní nebo výrobních zařízení.

V současné době se většina produkce provádí v lokalitě Wren House’s Prairie Patio v Prescottu. Po otevření nového místa plánují vařit více piv evropského typu, jako je český plzeňský Můstek, a také více piv Kölsch a Kellerbier, než bylo jejich původní místo.

Otevření Wren Südhalle je naplánováno na 4005 E. Chandler Boulevard v listopadu nebo prosinci 2022. Zkontrolujte webové stránky wrenhousebrewing.com pro aktualizace.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *