Canal+ je držitelem práv na WTA Tour v Česku a na Slovensku

Canal+ je držitelem práv na WTA Tour v Česku a na Slovensku

Skupina Canal+ a Tenisová asociace žen (WTA) oznámily exkluzivní vysílání Hologic WTA Tour na kanálech Canal+ v České republice a na Slovensku.

Po pět sezón od ledna 2024 do roku 2028 nabídne Canal+ svým předplatitelům Canal+ turnaje WTA od ledna do listopadu každou sezónu prostřednictvím satelitu nebo nabídky OTT, včetně WTA 1000, WTA 500, různých WTA 250 a WTA Finals. Streamovací nabídka skupiny byla spuštěna na konci dubna 2023.

„Práva na WTA nás velmi zajímala z více důvodů. Jedním je obliba tenisu v Česku a na Slovensku obecně a druhým neuvěřitelné úspěchy českých hráček v posledních letech. Turnaje jsou navíc se hraje prakticky po celý rok a sleduje je vysoké procento diváků, mezi nimiž je v porovnání s jinými sporty vysoký podíl žen. Doufáme, že tímto přesunem dále zvýšíme atraktivitu sportů, které Canal+ nabízí, a výrazně rozšíříme jeho dosah mimo okruh fotbalových nadšenců, na které se již zaměřujeme s Premier League,“ říká Ladislav Řeháček, viceprezident Canal+ Luxembourg v České republice a na Slovensku.

„Vzhledem k tomu, že skvělí hráči soutěží na vrcholu naší hry rok co rok, včetně mnoha z České republiky a Slovenska, není pochyb o tom, že diváky Channel + čekají na Hologic WTA Tour vzrušující sezóny,“ řekla generální ředitelka WTA Ventures Marina. Podlaží. „Jsme potěšeni, že můžeme uzavřít tuto novou smlouvu s Canal+ na příštích pět sezón, protože rozšiřují svou stopu v tenise a zůstávají oddáni vizi ženského sportu.“

READ  Konalo se Uzbekistán-české podnikatelské fórum

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *