Bývalí HarbourCats hrají ve World Baseball Classic

Bývalí HarbourCats hrají ve World Baseball Classic

Kriket je pálkařský a míčový sport s nejúspěšnější historií nejlepšího hraní národního týmu s testovacími zápasy a světovými poháry. Další skvělé pálkovací a míčkové sporty odpovídají na World Baseball Classic, edici 2023, která právě probíhá.

Nadhazovač Boston Red Sox Nick Pivita z Victorie tvrdě chybí pro Kanadu ve WBC kvůli zotavení z nemoci. To však nijak neubírá na působivém seznamu 19 absolventů, kteří hrají za show Planets, West Coast League.

„Rádi bychom viděli Nicka hrát, udělal by pro Kanadu rozdíl, ale jsme neuvěřitelně hrdí na zúčastněné Victoria HarborCats,“ řekl spolumajitel a výkonný ředitel WCL Jim Swanson.

Čtyři absolventi HarbourCats byli vybráni, aby hráli za dva státy, včetně Pivetta, který to nedokázal.

Dalšími bývalými nadhazovači WBC HarbourCats jsou Indigo Diaz a Cade Smith z Kanady a Chavez Fernander z Velké Británie.

„Tito kluci měli během WBC opravdu velký vliv,“ řekl Swanson, který je také spolumajitelem a generálním manažerem Nanaimo NightOwls ve WCL.

Dalšími bývalými hráči WCL v kanadském týmu jsou nadhazovači Trevor Brigden a Curtis Taylor z Kelowna Falcons a outfielder Damiano Palmigiani z Port Angeles Lefties. Bývalý vrhač Falcons Alex Webb kandiduje za Velkou Británii.

Walla Walla Sweets z WCL má čtyři bývalé hráče WBC, Kyle Molnar a Joey Wagman za Izrael, Dominic Miroglio dohání za Itálii a Jaren Duran nastupuje za Mexiko.

Za Kolumbii hrají tři bývalí WBC Bend Elks s Rio Gomez, Eric Sugaard s Českou republikou a Nikki Lopez s Itálií.

Wenatchee AppleSox zastupují absolventi Ryan Long z Velké Británie a Zack Weiss z Izraele.

Dalšími bývalými hráči WCL ve WBC jsou nadhazovač Jake Bird z Yakima Valley Pippins s Izraelem, nadhazovač Sam Gaviglio z Corvallis Knights v Itálii a záložník Isaac Benard z Cowlitz Black Bears s Nikaraguou.

„Jako mezinárodní liga od našeho počátku jsme obzvláště nadšeni ze schopnosti baseballu posouvat hranice a jsme nadšeni, že vidíme tolik superhvězd WCL na největší baseballové scéně na světě,“ řekl komisař WCL Rob Nair. prohlášení.

READ  Světový pohár v biatlonu v ČR | sportovní

Swanson má dlouhou spolupráci s mezinárodním baseballem, protože celebroval World Baseball Challenge, který pořádal princ George.

„WBC ukazuje, že baseball je globální hra, od Austrálie po Českou republiku.“ řekl Swanson.

HarborCats měli hráče z Tchaj-wanu, Kuby a Bermud.

[email protected]

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *