Mira Fournai přepnula zařízení pro svůj další projekt, The Heroine’s Journey

Výroba / Financování Slovensko / Česká republika

podle

– Slovenský režisér pracuje na „filmové básni“ o dětské nevinnosti, divočině a vzpomínkách

Režie Mira Fournai

Oceněný slovenský producent a režisér hledat forni V současné době pracuje na pojistném filmu s názvem hrdinčina cesta. Po její předchozí práci můj zabijácký pes [+see also:
film review
trailer
film profile
]
A Cook F**k Kill [+see also:
trailer
interview: Mira Fornay
film profile
]
, která se zabývala neonacismem, respektive domácím násilím, Fornay režíruje jiný druh filmů. hrdinčina cesta Je popisován jako poetický film, nebo „filmová báseň“, volně inspirovaný režisérovým dětstvím kolem Dunaje. Celovečerní hra bude směsí hraného a dokumentárního filmu. Na rozdíl od sociálních témat, kterým se Fornay věnovala ve svých předchozích filmech a která také plánuje uvést ve své nadcházející sérii mysteriózních dramat. Karpatská šelma Na kterém pracuje (viz příběh, jeho vydání bylo odloženo na rok 2023/2024), režisérka naznačila, že chce vnést trochu světla do těchto pandemií řízených časů a zasvětit přírodu jako útočiště a útočiště prostřednictvím příběhu o kráse. a dobrota.

(Článek pokračuje níže – informace o firmě)

Příběh se točí kolem sedmileté Romy, která by měla být v karanténě, protože se s rodinou vrátila ze zahraničí. Romy zjistí, že její ptáček uletěl a rozhodne se opustit byt, aby ptáčka našla. Mladá hrdinka se toulá lesem a kanálem Mrtvé řeky na Dunaji a během svého dobrodružství v divočině během dne potkává různé postavy. S hrdinčina cestaFornay se vrací k tématům z filmových škol a zaměřuje se na poetickou reflexi vnitřního světa dítěte, stejně jako ve svém absolventském krátkém filmu, Nepopsatelné maličkosti. Klade si za cíl poskytnout vyšetřování „nevinného ducha dítěte prostřednictvím míst v divočině a vzpomínek“.

hrdinčina cesta Jde o společnou produkci dvou zemí, kde režisér vyrábí pro vlastní firmu, Mirafox, A Viktor Schwartz, z Sinart TV Praha, zabývající se výrobou na české straně. Schwarcz pracoval na předchozích třech dlouhodobých projektech společnosti Fornay. Režisér Cineuropa potvrdil, že první fáze natáčení je u konce. Druhá fáze se uskuteční na podzim, následovat bude postprodukce, která má začít v listopadu. slovenský kameraman DennisiA Buranova Při natáčení filmu zvolila s režisérem styl „Dogme“ bez umělého osvětlení, natáčení na místě ruční kamerou, s trochou improvizace a minimálním použitím rekvizit.

READ  The Wild and Crazy Guys debutují na SNL

hrdinčina cesta podporováno Slovenský audiovizuální fond.

(Článek pokračuje níže – informace o firmě)

Líbilo se vám čtení tohoto článku? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, abyste mohli dostávat další podobné příběhy přímo do vaší schránky.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.