Bruins nezahájí sezonu 2020-21 v Česku

Bruins nezahájí sezonu 2020-21 v Česku

David Creasy, vlevo, a David Pastrňák nedostanou v říjnu šanci hrát ve své domovské zemi, protože NHL kvůli pandemii koronaviru zrušila zápas v Praze mezi Bruins a Predators. Elise Amendola/Associated Press

Hokej

Boston Bruins již kvůli pandemii koronaviru nezahájí sezonu 2020-21 v České republice.

V Praze měly hrát Bruins a Nashville Predators, ale NHL a hráčská unie oznámily odložení všech mezinárodních akcí v roce 2020.

Bruins měli také absolvovat část svého tréninkového kempu v německém Mannheimu, zatímco Predators měli část tréninkového kempu uspořádat ve švýcarském Bernu.

• Washington Capitals uložil Brendanu Leipsicovi bezpodmínečnou výpověď, aby ukončil smlouvu poté, co v soukromé konverzaci na sociálních sítích učinil hanlivé poznámky o ženách a spoluhráčích.

Pětadvacetiletý hráč byl ve své první sezóně ve Washingtonu, jeho šesté organizaci NHL od draftu v roce 2012.

vysoké školy

Velký východ: 11 členských států Velké východní konference se přiklání k tomu, aby se letos na podzim mohly hrát sporty, pokud nebudou otevřeny jejich areály.

Komisař Val Ackerman v pátek odhalil myšlení náčelníků v rozsáhlém virtuálním rozhovoru se členy médií o důsledcích pandemie koronaviru na konferenci.

Ačkoli nebyly stanoveny žádné termíny, Ackerman řekl, že prezidenti stanovili termín na konec června a začátek července pro podzimní sporty a možná termín na 1. září pro zimní sporty, kdy se bude hrát basketbal. Konference je považována za basketbalovou velmoc.

The Big East tvoří Villanova, Creighton, Seton Hall, St. John’s, Georgetown, DePaul, Providence, Marquette, Xavier, Butler a bývalý zakládající člen Connecticutu, který se na konferenci vrací 1. července.

Závody aut

nascar Zrušila závody na Richmondu ve Virginii, Chicagoland Speedway a Sonoma Raceway v Kalifornii, protože reviduje svůj plán pro obnovení sezóny.

NASCAR plánuje závodit na Darlington Raceway v Jižní Karolíně ve dnech 17. až 20. května. Vzhledem k tomu, že tyto závody nebyly původně naplánovány, NASCAR propadly závody na tratích v Richmondu a Chicagu. Richmond byl původně naplánován na 19. dubna a Chicagoland na 21. června.

READ  Další sporty: Nesmělí Češi chtějí v 16. kole více útočných možností a fanoušků

Speedway Motorsports vyměnil svůj silniční závod v Sonomě naplánovaný na 14. června za pohárový závod v Charlotte 27. května.

NASCAR se snaží závodit na tratích v dojezdové vzdálenosti svých týmů v Severní Karolíně, protože obnovuje soutěž poté, co byl sport uzavřen kvůli pandemii koronaviru. Mám vypsané závody jen do května.

fotbal

Brett Favre Zpochybnil zprávu auditora státu Mississippi, která uvedla, že quarterback Síně slávy obdržel 1,1 milionu dolarů na sociálních dávkách za několik přednášek, které ve skutečnosti nenavštívil.

Favre řekl v rozhlasové show „Wilde & Tausch“ ESPN Wisconsin, že byl místo toho placen za svou roli v rozhlasových veřejnoprávních oznámeních a reklamách, které běžely několik let v Mississippi. Favre potvrdil, že peníze vrátí.

„Dělal jsem reklamy, které běžely tři roky, a dostal jsem za to zaplaceno, což se neliší od všech ostatních případů, kdy jsem dělal podporu jiným lidem, a šel jsem dál,“ řekl Favre. „To, že (revizor) řekl, že jsem dostal 1,1 milionu dolarů a nepřišel jsem mluvit, je absolutně 100% nepravdivé.“

Audit zveřejněný v pondělí uvedl, že Favre Enterprises obdržela 500 000 dolarů v prosinci 2017 a 600 000 dolarů v červnu 2018 od Mississippi Community Education Center, neziskové skupiny, jejíž bývalý vůdce byl obviněn ze systému zpronevěry sociálních dávek.

Auditor Shad White řekl, že jeho kancelář obdržela ve středu od Favre 500 000 dolarů, navíc k závazku, že Favre splatí zbývajících 600 000 dolarů ve splátkách během několika příštích měsíců. Chválil QB za jeho „upřímnou snahu to napravit“.

Favre, který žije v Mississippi, řekl, že si nebyl vědom toho, že peníze, které dostává, pocházejí ze sociálních fondů.

• Jacksonville Jaguars se dohodly na podmínkách s rozehrávačem Mikem Glennonem a poskytují jim zkušenou posilu za Gardnerem Minshewem.

READ  Titikul vyhrála Czech Women's Open

6-noha-7 Glennon hrál za Oakland (2019), Arizona (2018) a Chicago (2017) poté, co začal svou kariéru v Tampě Bay (2013-16).

„Př

Harbaugh navrhuje umožnit vysokoškolským hráčům vstoupit do draftu NFL po jednom roce

další “

Sport se pomalu vrací, i když k normálu má stále daleko


You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *