Bose oznamuje Ultra Open Earbuds

Bose oznamuje Ultra Open Earbuds

Bose oznámila nová Ultra Open Earbuds, pár bezdrátových Bluetooth sluchátek s otevřeným designem. Cílem je, abyste mohli poslouchat svůj obsah s plným vědomím svého okolí, protože vaše uši zůstávají neustále otevřené.

Sluchátka Ultra Open Earbuds jsou navržena k nošení na vnějším uchu a zavěšení přes uši. Má design ve tvaru U s částí umístěnou uvnitř vnějšího ucha a válcem visícím vně a oba jsou spojeny měkkým pryžovým materiálem. Hlaveň také obsahuje tlačítko pro přístup k mnoha funkcím a možnostem ovládání.

Sluchátka Ultra Open Earbuds jsou vybavena patentovanou technologií Bose OpenAudio, která přenáší zvuk přímo do vašeho zvukovodu pomocí výkonného měniče a přísně kontrolované akustické struktury s minimálním únikem, takže zvuk je slyšet pouze nositel.

Sluchátka jsou také vybavena Bose Immersive Audio, která využívá digitální zpracování signálu a inerciální měřicí jednotku společnosti k vytvoření prostorového zvukového efektu, díky kterému zvuk vypadá, jako by přicházel z vašeho okolí. Funkce má dva režimy, stacionární, když sedíte, a pohyb, když jste venku.

Sluchátka Ultra Open Earbuds jsou vybavena Snapdragon Sound, včetně nejnovějšího kodeku Qualcomm aptX Adaptive, který podporuje bezztrátový zvuk s nízkou latencí. Získáte také Bluetooth 5.3, ale žádné párování více zařízení, i když můžete přepínat tam a zpět mezi aktuálním zařízením a posledním spárovaným zařízením klepnutím na tlačítko.

Mezi další funkce patří Auto Volume, která automaticky upravuje hlasitost na základě okolního hluku, podpora Google Fast Pair, hodnocení IPX4 pro odolnost proti vodě a potu a Bose SimpleSync pro spárování s vybranými chytrými reproduktory a reproduktory Bose.

Sluchátka Ultra Open Earbuds mají výdrž baterie až 7,5 hodiny nepřetržitého přehrávání, přičemž při použití všestranného zvuku klesne na 4,5 hodiny. Nabíjecí pouzdro poskytuje dalších 19,5 (nebo 12) hodin výdrže baterie. 10minutové nabíjení poskytuje 2 hodiny přehrávání.

READ  Nejlepší nákup za zvýhodněné ceny pro televizory, notebooky, sluchátka a další pouze na 24 hodin

Sluchátka Bose Ultra Open Earbuds mají cenu 299 USD a jsou k dispozici ode dneška na Bose.com a u vybraných prodejců.

zdroj

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *