Australians on Tour: Ruffels byl přivítán do rodiny LPGA – australské PGA

Australians on Tour: Ruffels byl přivítán do rodiny LPGA – australské PGA

Třetí vítězství Rufflese na Epson Tour před dvěma týdny posílilo to, co jsme již věděli; V roce 2024 bude členem LPGA Tour.

Oficiální potvrzení, po kterém následuje týden volna doma v Palm Springs, dostalo Roffelsovou do skvělé nálady před jejím čtvrtým výkopem LPGA Tour v roce 2023 a její kolegové Australané jsou připraveni ji přivítat ve velkém čase s otevřenou náručí. .

Minjee Lee, Hannah Green, Stephanie Kyriacou, Grace Kim, Su Oh a Karis Davidson jsou také v poli tento týden a Ruffels přiznali, že budou muset čerpat ze svých společných zkušeností v průběhu příštích 12 měsíců.

„Včera večer se sešly dvě australské dívky, které jsou také mými trenérkami z Golf Australia, a daly mi malý dort s nápisem: Vítejte na LPGA,“ prozradil Raffles.

„To bylo od nich milé. Bylo hezké vidět tu podporu od vlasti.“

„Mám pocit, že se o ně musím trochu více opřít, zeptat se jich na pár dalších otázek, vybrat si jejich mozky, zejména věci, které se netýkají golfu a cestování.

„Tento týden jsem měl nějaké problémy s půjčeným autem. Dali mi nějaké rady.“

„Určitě je potřeba, aby se trochu více zamysleli nad životem na silnici.

„Je skvělé mít tuto podporu a jsou to jedny z nejhezčích dívek tady.

„Je skvělé mít skupinu dívek, o kterých víte, že můžete jít.“

Hraní v tom, co popisuje jako hlavní obor, nebude pro Ruffelse šokem.

Ve skutečnosti, čím vyšší úroveň, tím lépe má 23letý hráč tendenci hrát.

Ještě jako amatérka dvakrát skončila na velkém šampionátu 15. a letos je dělená na 24. místě na KPM Women’s PGA Championship a dělená na 33. místě na US Women’s Open.

S již třemi výhrami v této sezóně a sebevědomím na historickém maximu je Raffles znovu připravena vidět, jak se tato forma řadí mezi nejlepší světové hráče, proti kterým bude hrát každý týden v roce 2024.

„Vím, že je to jedna z největších událostí na programu LPGA, takže jsem byl opravdu nadšený, když jsem věděl, že sem přijedu,“ řekl Raffles o pozvání na turnaj do Shaughnessy Golf and Country Club ve Vancouveru.

„Je to opravdu silný obor a tady to má skoro smysl.

„Vidím, že tu tento týden mají nejlepší hráče. Byl to opravdu skvělý turnaj a je teprve středa.“

„Jsem nadšený, když vidím, jak moje hra soutěží s nejlepšími na světě.“

READ  Připraveno k odeslání: zkušební kolo Trident

Tento týden se 30 nejlepších hráčů světa utká o FedEx Cup v Eastlake Golf Club v Atlantě.

Jason Day je jediným Australanem v poli na PGA TOUR Championship, ale do prvního kola začne devět ran za Scottym Schefflerem a na děleném 21. místě.

Velký počet Australanů – celkem 19 – hraje St Andrews Bay Championship na Asian Tour ve Skotsku a je držitelem SParms PGA Legends Tour Order of Merit, Andre Stolz je jedním z pěti australských hráčů, kteří se účastní Staysure Senior PGA Championship také ve Skotsku.

Odpaliště prvního kola AEST

PGA Tour
Tour mistrovství
Eastlake Golf Club, Atlanta, Georgia
1.48 ráno Jason DaySam Burns

Obhajoba titulu: Rory McIlroy
Předchozí australští vítězové: Adam Scott (2006)
Časy televizního vysílání: v pátek a sobotu živě od 2 do 8 hodin; živě od 3:00 do 9:00 v neděli; Živě od 2:00 do 8:00 v pondělí na Fox Sports 503 a Kayo.

LPGA Tour
Otevřené mistrovství žen CPKC
Shaughnessy G&CC, Vancouver, Kanada
12.11 hodin Caris DavidsonováAmanda Doherty, Sung Hyun Park
12:33* Maria Fassi, Jeongyeon Lee 6, Gabriela Roffelsová
1:06* Lydia Ko (Nový Zéland), Andrea Lee, Lexi Thompson
1:17* Alicin Corpuz, Hannah GreenováYuka Saso
1:28 Vanessa Porophilos (A), Stephanie KiriakouSamantha Wagnerová
5:26* tááák ohElie Zherek (a), Maddie Zherek
6:10 Jin Young Koo, Jennifer Kupcho, Mingi Lee
6:10* Megan Kang, Grace KimRyan O’Toole

Obhajoba titulu: Paula Retto
Předchozí australští vítězové: Catherine Kirk (2008)
TV vysílací časy: živě od 8.30 do 11.30 v pátek a sobotu; Živě od 9:00 do 12:00 v neděli a pondělí na Fox Sports 503 a Kayo.

Světové turné DP
D + D skuteční čeští mistři
Albatros Golf Resort, Praha, Česká republika
17:20* Blake WindredRicardo Santos, Kazuki Higa
22:10 Borja Virtu, Jason ScrivenerJean Cavoric

Držitel titulu: Maximilian Kiefer
Předchozí australští vítězové:
TV časy: Živě od 21:00 do 2:00 ve čtvrtek a pátek na Fox Sports 503; živě od 20:30 do 23:00 v sobotu na Fox Sports 505; živě od 23:00 do 1:00 v sobotu na Fox Sports 503; Živě od 20:00 do 1:00 v neděli na Fox Sports 503 a Kayo.

Golfové turné v Japonsku
Golfový turnaj Sansan KBC Augusta
Kia GC Fukuoka
10:05* Andrew EvansTetsuhiro Nitta, Masafumi Hidaka
13:15* Toshiya Takeyasu, Dylan BerryRyoma Iwai
13:30: Sean Norris, Justin de los Santos, Brad Kennedy
13:55* Anthony CoyleTomoyasu Sugiyama, HW Liu
14:20 Yuto Katsuta Adam BlandRyuichi Sakamoto

READ  Kontaveitová vypadla z Wimbledonu ve druhém kole | Sportovní

Obhajoba titulu: Ricky Kawamoto
Předchozí australští vítězové: Graham Marsh (1976), Brian Jones (1977), Steve Conran (2004)

Asijské turné
Mistrovství St Andrews Bay
Fairmont St. Andrews (Cse Torrance), Fife, Skotsko
4 hodiny odpoledne Ben Campbell (Nový Zéland), Sangbil Yoon, Nicholas Baez
4 hodiny odpoledne* Wade OrmsbyTaichi Kho, Bernd Fisberger
16:10 Alex Cheng, Harrison Gilbert WongKhalin Joshi
16:10* Dean Burmester, Jediah Morgan, Danny Lee (Nový Zéland)
16:20 Chunlatet Choenpungam Andrew DoddKarandeep Kochhar
16:30* Brendan JonesMiguel Tabuena, David Puig
16:40 Atrog Winnacharonchai Marcus FraserYekyun Chang
16:40* Suradet Yongcharwinchai Scott HindTaehe Lee
16:50* Terry BelcadarisNitithorn Thipong, Jagangjit Bhullar
17:00* Kieran Vincent, Gonzalo Fernandez Castano, Zack Murray
17:50* Minui Kim, Matt Killeen, Douglas Cline
20:50* Josh Cromplin, Kevin YuanMonty Scossel
21:10: Mito Pereira, Pavit Tangkamulprasert, Matt Jones
21:10* Jack ThompsonArefin, šerif El Din, Lee Cheh Po
21:20* Todd SinnottPerry Henson, Boom Saxansen
21:30 Travis SmithHideto Tanehara, Chase Koepka
10 večer* Jack MurdochLloyd Jefferson, Joe, Rattannon a Anarishan
22:10 Josh YoungerPauwen Engkapradit, Ben Robinson
22:10* Nick Fook (Nový Zéland), Leon D’Souza, Chanat Sakulpolvisan
22:20 Jyoti Randhawa, Tirwat Kauserepandit, Tom Power Horan
22:40: Garen Todd, Ratchanon Shantananawat (A), John Lyras

Champion Defend: Zahajovací akce
Předchozí australští vítězové: Žádný
TV časy: Živě od 23:00 do 3:00 ve čtvrtek, pátek, sobotu a neděli na Fox Sports 505 a Kayo.

Prohlídka trajektu Korn
Albertsons Boys Open
Hillcrest CC, Boise, Idaho
23:45 Curtis ŠtěstíChad Toten, Song Kang
4.15 ráno Ryan GibsonDavid Kocher, Rob Oppenheim
4:25 Scott Guchowski, Brett DruittAG Crouch
4:45* Ben Coles, Demi PapadatosVince Wally

Obhajoba titulu: Will Gordon
Předchozí australští vítězové: Greg Chalmers (2005)
TV časy: Živě v pondělí od 6:00 do 8:00 na Fox Sports 506 a Kayo.

Mistrovství US Open seniorek
Waverly Country Club, Portland, Oregon
6:42 Jennie Park Choi, Sue Woosterová (a), Leschen Finke

Obhajoba titulu: Jill McGill
Předchozí australští vítězové: Žádný
TV časy: Živě v neděli od 7:00 do 9:00 na Fox Sports 507; Živě v pondělí od 8:00 do 10:00 na Fox Sports 506 a Kayo.

READ  Havlíková porazila Sierru a zajistila si juniorský titul na French Open

Prohlídka Epson
Mistrovství v havraních prstenech
Flying Ravine JC, Worley, Idaho
23:27* Seon Leo, Ahoj NaveedeCallie Telfer
23:38* Robin ChoiBecca Hoover, Agatha Layson
23:55: Isabella Fierro, Mariel Galdiano, Amélie Garveyové (Nový Zéland)

Obhajoba titulu: Jillian Hollis
Předchozí australští vítězové: Žádný

Povolit přístup řetězce
Ahlsel Final ve společnosti Elisepharm
Elisepharm JC, Švédsko
16:22 Winyoung K (Nový Zéland), Georgia Coughlin, Fedatry Urs
16:33* Pasquale Cova, Stephanie HallováEllis Fredrickson
21:12 Crystal BlumTina Mazzarino, Josephine Nyqvist
21:12* Ahoj Leandere, Kelsey BennettováCecily Leith Nissen
22:29 Lucy Andre, Amy WalshHannah Nelsonová

Obhajoba titulu: Josephine Jansson (2017)
Předchozí australští vítězové: Žádný

PGA Tour of Canada
Centreport Canada Railway Park Manitoba je otevřen
Southwood G&CC, Winnipeg, Manitoba
12:00 * Chase Sienkiewicz, Jack TrentJulien Etolain
4:00 john buck, Jason HongChris Francoeur

Obhajoba titulu: Parker Cody
Předchozí australští vítězové: Neil Smith (1999), Ben Ferguson (2000)

Šampioni PGA Tour
Spojenecká výzva
Warwick Hills G&CC, Grand Blanc, Michigan
1:45* Kirk Triplett, Stuart ApplebyHarrison Fraser
2:45* Scott McCarron, Richard GreenCarlos Franco
2:50 Jim Furick, Rod PamplingKen Tanigawa
2:55* Mike Weir, Kenny Perry, Mark Hensby
3:00 Mark O’Meara, Stephen Alker (Nový Zéland), Vijay Singh
3:45* David MackenzieTim Isles, Mike Stone

Obhajoba titulu: Steve Stricker
Předchozí australští vítězové: Žádný
TV časy: 11:30 – 12:30 sobota na Fox Sports 503; živě od 5:00 do 7:00 v neděli na Fox Sports 507; Živě v pondělí od 3:30 do 6:00 na Fox Sports 506 a Kayo.

Prohlídka legend
Staysure PGA Seniors Championship
Trump International Golf Links, Aberdeenshire, Skotsko
17:36* Michael Long (Nový Zéland), Andrew Wright
17:58 Emmanuel Canonica, Jason Norris
21:41* Neil Turley, Petrem Fowlerem
22:14* Michael Campbell (Nový Zéland), Philip Golding
22:47* Bradley Dredge, Andrej Stolz

Držitel titulu: Adelson da Silva
Předchozí australští vítězové: Kel Nagle (1971, 1973, 1975), Peter Thompson (1988), Terry Gill (1996), Walter Hall (1997), Ross Metherell (1999), Ian Stanley (2001), Peter Fowler (2015).

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *