Amazon Eero Max 7 bude mít rychlost 10 Gigabit Ethernet

Amazon Eero Max 7 bude mít rychlost 10 Gigabit Ethernet

Amazon oznámil Aero Max 7, WiFi zařízení, které kombinuje router, extender a repeater, na své každoroční podzimní akci ve středu. Zařízení slibuje připojení 10GbE s rychlostmi, které uživatelům umožňují stáhnout 4K film za pouhých 10 sekund nebo 50GB videohru za méně než minutu, uvádí Amazon. Stojí 600 dolarů Brzy bude k dispozici prostřednictvím Amazonu a některých ISP. Viceprezidentka Ringu Mimi Swain během akce navrhla, že zařízení by bylo ideální pro velké domácnosti, firmy a „sítě s vysokou poptávkou“.

Zařízení Eero lze vzájemně propojit a vytvořit síť typu mesh nebo nastavení WiFi, které rozloží systém na více bodů pro lepší dosah a výkon. Amazon nazývá Eero Max 7 zatím nejrychlejším. Eero Max 7 podporuje rádiová pásma 2,4 GHz, 5 GHz a 6 GHz s rychlostí až 4,3 Gbps pro bezdrátové připojení a 9,4 Gbps pro kabelové připojení. Má čtyři ethernetové porty a jedno zařízení může podle společnosti podporovat bezdrátové pokrytí 2 500 čtverečních stop.

Amazon získal Eero v roce 2019 jako součást své strategie pro připojená zařízení. Je pozoruhodné, že Amazon připojil Eero ke svým reproduktorům Echo Dot, takže reproduktory mohou fungovat jako extendery Eero WiFi. Během středeční akce to oznámil i Amazon Osa echa Bude mít konektor USB-C pro ethernetové připojení se zařízeními, jako je Eero.

Sledujte živě všechny novinky z akce Amazon 2023 Devices tady.

READ  Společnost vám zaplatí 2400 $ za 24 hodin sundání z obrazovek

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *