Spusťte toto nastavení iOS 16.4 před dalším hovorem iPhone

Pokud stahujete soubory iOS 16.4 Na vašem iPhonu přináší aktualizace praktickou funkci Voice Isolation doba konfrontace funkce pro telefonní hovory. Apple představil Sound Isolation a Wide Spectrum pro FaceTime hovory s iOS 15 V roce 2021. Zvuková izolace je však v tuto chvíli dostupná pouze pro telefonní hovory.

Je-li povoleno, izolace hlasu potlačuje rušivý hluk na pozadí, který ruší váš telefonní hovor. Tímto způsobem, pokud jste na služebním hovoru nebo doháníte přátele, nebudete rušeni štěkotem vašeho psa nebo stavebními pracemi mimo váš domov.

Chcete-li povolit zvukovou izolaci, musíte mít telefonický hovor a tuto funkci nenajdete v Nastavení. Ale jakmile zapnu zvukovou izolaci, zůstane zapnutá pro všechny následující telefonní hovory, dokud nebude vypnuta.

Zde je návod, jak aktivovat a deaktivovat zvukovou izolaci pro telefonní hovory.

Jak povolit zvukovou izolaci

1. Zahajte nebo přijměte telefonní hovor.

2. Chcete-li získat přístup k souboru, přejeďte prstem dolů z pravého horního rohu obrazovky Kontrolní centrum.

Stav mikrofonu lze zjistit v Ovládacím centru během telefonního hovoru.

Zack McAuliffe/CNET

3. Rukojeť režim mikrofonu poblíž pravého horního rohu obrazovky.

4. Rukojeť zvuková izolace.

Tip pro profesionály: Místo zapínání této funkce během hovoru s někým jiným můžete zavolat sami sobě a povolit zvukovou izolaci podle výše uvedených kroků.

Chcete-li vypnout zvukovou izolaci, postupujte podle výše uvedených kroků a klepněte na Standard v režimu mikrofonu. Tím se váš mikrofon vrátí do výchozího nastavení.

Co je široké spektrum?

Kromě zvukové izolace režimu mikrofonu existuje široké spektrum. Na rozdíl od zvukové izolace – která ztlumí zvuky na pozadí – Broad Spectrum zesiluje zvuky na pozadí, aniž by ovlivnil váš hlas.

Zpráva v režimu mikrofonu, že pro telefonní hovory není k dispozici široké spektrum.

Zack McAuliffe/CNET

Široké spektrum je užitečné pro hovory s více lidmi na jedné telefonní lince. Tímto způsobem je slyšet hlas každého, nejen toho, kdo drží telefon.

V současné době je k dispozici pouze široké spektrum FaceTime hovoryA žádné telefonáty. Ale protože je funkce stále v režimu mikrofonu, když k ní přistupujete během telefonního hovoru, může být tato funkce dostupná pro telefonní hovory v budoucnu.

Pro více informací se podívejte Další nové funkce v iOS 16.4A Jak zapnout zvukovou izolaci u hovorů FaceTime A Co může přijít na iOS 16.5.

video: iOS 16: Výkonné funkce, které vám možná chyběly

READ  Apple nyní prodává repasovaný počítač M1 Mac mini a některé modely iMacu momentálně nejsou k dispozici

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *